Tania i funkcjonalna konstrukcja
Cooltek Antiphon Airflow – recenzja obudowy
Spis treści
Obudowa w środku również posiada bardzo standardowy i znany nam dobrze z innych konstrukcji układ. Po lewej stronie mamy miejsce na płytę główną i zasilacz, a po prawej klatki na napędy i dyski twarde.
Wszystkie klatki zostały umieszczone na stałe (przymocowane nitami), dlatego nie możemy ich wyjmować lub zmieniać położenia. Na samej górze widzimy trzy miejsca na napędy optyczne, które montujemy beznarzędziowo. Pod nimi jest mniejsza klatka przeznaczona na cztery dyski SSD 2,5 cala, pod nimi trzecia klatka na cztery dyski twarde 3,5 cala.
Warto wspomnieć o nie największym otworze w tacy płyty głównej, który jest przeznaczony do montażu chłodzenia na płycie bez wyjmowania innych komponentów. Wokół niego są dodatkowe, przykryte gumą otwory do aranżacji okablowania.
Na górze obudowy znajduje się mata wyciszająca, przez co nie mam tam możliwości zamontowania chłodnicy, ani żadnego dodatkowego wentylatora.
Na dole mamy miejsce na zasilacz z gumowy podkładkami, a obok niego wolną pozycję na dodatkowy wentylator 120 mm. Pod nimi znajduje się wspomniany filtr przeciwkurzowy.
Z tyłu widzimy preinstalowany wentylator wyciągowy 120 mm. Pod nim mamy siedem przykręconych zaślepek od kart rozszerzeń, które zostały wykonane z perforowanego metalu. Nie zabrakło również dwóch otworów na węże chłodzenia wodnego.
Kolejne dwa wentylatory producent ukrył z przodu obudowy Antiphon Airflow. Mają one za zadanie generować zimny strumień powietrza w kierunku dysków i płyty głównej.
Konkursy
Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.
-
Konkurs świąteczny 2020
Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...
-
10 urodziny vortalu!
Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...
Komentarze
JegoMosc
2014-11-13 06:12:27
~pingwin1977
2014-11-14 09:26:34