Tania i funkcjonalna konstrukcja
Cooltek Antiphon Airflow – recenzja obudowy
Spis treści
W zestawie z obudową Coolteka otrzymujemy wszelkie akcesoria, które są potrzebne do zamontowania podzespołów. W środku zmieścimy płytę główną w rozmiarze ATX, M-ATX lub Mini-ITX.
Karty rozszerzeń zabezpieczamy przy pomocy szybkośrubek, które skutecznie trzymają sprzęt. Dzięki mniejszej klatki na dyski SSD możemy tutaj zamontować karty graficzne o długości do 320 mm. Jest to w pełni wystarczająca ilość miejsca dla 99% akceleratorów dostępnych na rynku.
Dyski twarde i nośniki SSD umieszczamy w klatkach, jednak wpierw musimy dołączyć do nich szyny montażowe. Te bardzo dobrze się dopasowują i łatwo wsuwają w wybrane przez nas miejsce. Na szynach są bardzo małe, gumowe podkładki, które mają za zadania tłumić przenoszenie drgań w przypadku HDD. Nośniki 2,5 calowe wsuwamy od tyłu, a 3,5 calowe od przodu. Jeżeli zabranie nam miejsca na dyski 3,5 cala to możemy wykorzystać dodatkową ramkę i umieścić na niej HDD zajmując tym samym jedną pozycję 5,25 cala.
Napędy optyczne montujemy poprzez zdjęcie zaślepki z przodu i wsunięcie urządzenia. W środku blokujemy napęd za pomocą plastikowych zatrzasków.
W tacy płyty głównej mamy otwory do prowadzenia kabli, które dodatkowo są pokryte gumą, która zapobiega ich przypadkowemu przecieraniu się. Po drugiej stronie jest na tyle dużo wolnej przestrzeni, że pomimo dodatkowemu materiałowi wyciszającemu na bocznym panelu, udało nam się ułożyć kable i zamknąć obudowę Antiphon Airflow.
Konkursy
Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.
-
Konkurs świąteczny 2020
Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...
-
10 urodziny vortalu!
Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...
Komentarze
JegoMosc
2014-11-13 06:12:27
~pingwin1977
2014-11-14 09:26:34