» załóż konto» przypomnij hasło

RIVACASE Anvik – stylowe torby na laptopy… idealne na mrozy i słotę

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2024-01-24 01:32:10

A A A | Wejść na stronę 632 | Komentarzy 0

RIVACASE Anvik – stylowe torby na laptopy… idealne na mrozy i słotę

Pogoda nas ostatnimi czasy nie rozpieszcza, w związku z mrozami wszyscy sięgnęli po ciepłe kurtki, czapki i szaliki. Aurę warto również brać pod uwagę podczas wybierania odpowiedniej torby czy plecaka na laptopa – w obecnych warunkach (choć nie tylko) doskonale sprawdzą się produkty z serii RIVACASE Anvik, wykonane z grubego, ciepłego materiału tweedowego o gęstym splocie, który nie tylko świetnie komponuje się wizualnie z zimowymi płaszczami, szalikami i czapkami, ale też skutecznie zabezpieczenia sprzęt przed urazami mechanicznymi i wodą (np. topniejącymi śniegiem).

Zimowy charakter serii podkreśla już jej nazwa – Anvik to lotnisko, położone na dalekim zachodzie półwyspu Alaska. Stwierdzenie, że jest to odległe miejsce, byłoby niedopowiedzeniem; faktem jest, że panują tam jedne z najbardziej ekstremalnych warunków na kontynencie amerykańskim. Przeżycie w tych warunkach wymaga przygotowania, planowania, wiedzy, szacunku dla środowiska oraz… odpowiedniej odzieży.

Projektanci toreb i plecaków z serii RIVACASE Anvik wzięli sobie te zasady do serca – tworząc je postawili na grube, miękkie materiały, które z jednej strony zapewniają wyższą niż w przypadku typowych toreb na laptopy odporność termiczną (co nie jest bez znaczenia podczas transportowania elektroniki), a z drugiej – skutecznie chronią sprzęt przed skutkami wstrząsów, uderzeń itp. Stylowa tkanina (połączenie tweedu z poliestrem) charakteryzuje się też gęstym splotem, który skutecznie blokuje wnikanie wilgoci. Co istotne, podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów RIVACASE, również seria Anvik stworzona jest w znacznej mierze z materiałów pozyskanych w procesie recyklingu.

W serii znajdziemy m.in. dwa plecaki (mniejszy i większy – przeznaczone do transportowania laptopów 13,3 i 15,6”), dwa rodzaje etui na laptopa z wygodnymi uchwytami (13,3/15,6”) oraz klasyczne torby na laptopa z wygodnym paskiem na ramię (również w dwóch rozmiarach: 14 i 15,6”).

Plecaki oraz torby wyposażone są oczywiście w dodatkowe przegrody i kieszenie na tablety, akcesoria i wszelkie rzeczy niezbędne w pracy czy na uczelni. Również w obu etui znajdziemy dodatkową przegrodę na tablet (do 10”) oraz kieszonkę na dokumenty, telefon itp., a także wewnętrzne ochraniacze klap narożnych (które utrzymują sprzęt w miejscu i chronią przed uszkodzeniami).

Nowości przyciągają oko stylowymi kolorami, które dobrano tak, by idealnie pasowały zarówno do mniej, jak i bardziej eleganckich strojów – sprawdzą się zatem zarówno podczas spotkania z klientami, jak i wyjścia na miasto. Do wyboru są: stylowy grafit, granat, czerń, szary oraz połączenie czerwieni z burgundem.

Ceny produktów z serii RIVACASE Anvik to:

 • etui 13,3” – 89 zł
 • etui 15,6” – 109 zł
 • torba 14” – 139 zł
 • torba 15,6” – 169 zł
 • plecak 13,3” – 189 zł
 • plecak 15,6” – 219 zł
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...