» załóż konto» przypomnij hasło

Nav N Go iGO 8 - prawdziwe doznania w nawigacji 3D

Autor: Michał Androsz | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 37868 | Komentarzy 0

Nav N Go iGO 8 - prawdziwe doznania w nawigacji 3DDługo oczekiwane oprogramowanie Nav N Go Igo 8 pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale 2008r. Potrafi wyświetlić cieniowane i teksturowane elementy topografii wraz z modelami budynków w 3D, zapewniając zdecydowanie bardziej realistyczny wygląd. Silnik oprogramowania 3D FireFly pozwala nam na szybkie adaptowanie programu do najnowszych urządzeń GPS w tym samym czasie zapewniając najwyższą szybkość działania.
Nav N Go iGO 8 Europe – najnowsze rozwiązanie w dziedzinie map do nawigacji - zawiera pełną mapę Europy (z pominięciem Rosji). Będzie również dostępna wersja dla Ameryki Północnej, zawierającą mapę USA i Kanady.
Warto zwrócić uwaga na podniesioną jakość mapy Europy, która nie mieści się już na karcie o pojemności 1GB. Produkt dostajemy na karcie 2GB microSD z dwoma adapterami. Oprogramowanie zawiera cieniowane elementy topografii i modele budynków, co zapewnia zdecydowanie bardziej realistyczny wygląd. Klient otrzymuje również najnowsze aktualizacje wszystkich map.

W nowej wersji zaimplementowano szczegółowe wskazówki głosowe, które precyzyjnie pokierują każdego do wybranego celu i pomogą zorientować się w sytuacji na drodze, poprawiona szybkość mowy ucieszy mniej cierpliwych kierowców.

Na specjalną prośbę dostępne są wersje zarówno WEU jak i EEU, ale tylko w wersji bundle (czyli pakiet popularnie zwany bajglem), może być sprzedany tylko w zestawie, razem z nowym produktem. (Wersja OEM PDA)

Mapa i oprogramowanie podnoszą jakość istniejących produktów.
Dla wszystkich, którzy zakupią iGO My Way 2006 Plus Europe po 2008.01.01, aktualizacja oprogramowania do Nav N Go iGO 8 będzie darmowa! (darmowa aktualizacja nie dotyczy tych, którzy kupili oprogramowanie przed styczniem 2008)

Klienci mogą wybrać Nav N Go iGO 8 (z nowym oprogramowaniem i nowymi mapami) albo kupić nowe mapy dla istniejącej już wersji iGO My Way 2006 i 2006 Plus. Obydwa uaktualnienia mają taką samą cenę, dlatego dla tych, których PDA nie jest kompatybilne z Nav N Go iGO 8 zalecane jest ostatnie rozwiązanie (lista zgodności urządzeń będzie dostępna na początku z marca.).
Producent daje możliwość aktualizacji on-line lub klient będzie mógł zakupić uaktualnienie na płycie DVD w sklepie. Przewidywana cena programu to 649zł brutto
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...