Cooler Master MasterLiquid Maker 92 – test chłodzenia
Spis treści
Instalacja coolera nie jest skomplikowana i nawet mniej zaawansowanym użytkownikom nie powinna sprawić kłopotu. Zaczynamy cały proces od przygotowania podstawki pod backplate, gdzie przekładamy w odpowiednie otwory kołki montażowe, a następnie zabezpieczamy je przy pomocy plastikowych kołnierzy. Na powierzchnię CPU nakładamy pastę termoprzewodzącą.
Następnie umieszczamy chłodzenie na podstawce procesora i przykręcamy za pomocą czterech śrub. Na koniec pozostaje nam już tylko podłączyć wszystkie wtyczki.
MasterLiquid Maker 92 nie prezentuje się zbyt efektywnie. Dzięki możliwości zmiany jego ustawienia możemy wybrać czy ma pracować w konfiguracji pionowej czy też poziomej (horyzontalnej). Podświetlanym elementem jest logo Cooler Mastera, które iluminuje na biało. Światło nie jest mocne, ale widoczne.
Chłodzenie jest dosyć wysokie, bo w orientacji pionowej ma aż 167,5 mm. Jeżeli nie będzie mieściło się nam w obudowie to możemy obrócić go i wtedy będzie miał zaledwie 118,8 mm. Jednym z mankamentów jest ocieranie się węży o tylną część karty graficznej. Oprócz tego jednak MasterLiquid Maker 92 jest świetnie zaprojektowany i nie koliduje z pamięciami RAM.
Konkursy
Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.
-
Konkurs świąteczny 2020
Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...
-
10 urodziny vortalu!
Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...
Komentarze