» załóż konto» przypomnij hasło

Nowość na rynku dla graczy

Leetgion Hellion – test myszki

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2012-09-16 10:46:41

A A A | Wejść na stronę 50586 | Komentarzy 5


Myszka Leetgion Hellion po podłączeniu do komputera zostaje natychmiast wykryta i po chwili nadaje się do pracy. Jednak każdy szanujący się gracz nie wyobraża sobie rozgrywki bez odpowiedniej konfiguracji swojego narzędzia. A do tego niezbędne jest oprogramowanie, które producent udostępnia na swojej stronie internetowej. Pobraliśmy plik instalacyjny o wielkości zaledwie 11 MB, który nazywa się Leetgion Hellion Software Version V 1.01.

Leetgion Hellion

Leetgion Hellion

Całość została podzielona na cztery zakładki. W pierwszym o nazwie „Button Assignment” mamy mamy możliwość tworzenia nowych profili oraz przypisywania funkcji do przycisków. Jest to banalnie proste. Wybieramy z listy jeden z profili i z kolejny rozwijanych menu wybieramy odpowiednie funkcje dla kolejnych ośmiu przycisków. Do wyboru mamy nie tylko standardowe opcje, ale również makra czy uruchamianie danych aplikacji.

Leetgion Hellion

W kolejnym oknie, możemy zarządzać wydajnością gryzonia. Producent dał nam dostęp do licznych suwaków, którymi możemy dokładnie regulować częstotliwość raportowania zmian położenia, szybkość rolki, szybkość kursora, szybkość podwójnego kliknięcia czy też zmieniać rozdzielczość w zakresie od 400 do 5000 DPI.

Leetgion Hellion

Trzecia zakładka pozwala nam na tworzenie własnych poleceń makro. Znajdziemy tutaj wszystkie podstawowe i niezbędne dla gracza opcje (opóźnienia i pętle). Centrum zarządzenia oferuje nam nadanie własnych nazw, edycję istniejących poleceń itp.

Leetgion Hellion

Leetgion Hellion

W ustawieniach podświetlenia możemy przypisywać kolor światła diod LED do stworzonych profili. Do wyboru jest 16.8 milionów kolorów. Bardzo przyjemny dodatek, chociaż sterowanie jest jedynie światłem z tyłu gryzonia.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • ~Gość

    2012-09-16 13:34:39

    Jak chcieli bardziej mechaniczną mysz wypuścić na rynek, to mogli zamiast sensora laserowego zastosować kulkę
  • Warwyko76

    2012-09-16 13:36:54

    Wygląd jak z czasów PRLu :p
  • ~Chuck Norris

    2012-09-16 22:42:15

    z powyższych testów w paincie nie wynika nic, oprócz tego że nie można dwu krotnie zrobić identycznej linii. Może tylko dlatego że rozdzielczość zrzutów za mała. W każdym bądź razie dobrze by było podać na jakich podkładkach był robiony test bo wiadomo że adns9500 może pokazać dwa skrajnie różne rezultaty testów w zależności od zastosowanej podkładki. A to tak zwane wygładzanie to predykcja- więc...
  • ~mushabelly

    2012-09-16 23:46:53

    Co jest z recenzjami myszek u was? Strasznie nie równe :/. Do niedawna mieliście najlepsze recenzje w Polsce a teraz dajecie teksty jak do gazetki szkolnej ]:-. Lepsze to niż nic i chociaż na zdjęcia można popatrzeć ale nie dowiedziałem się prawie niczego ;).
  • ~mushabelly

    2012-09-19 11:06:55

    @Chuck Norris
    W teście w paincie chyba chodziło o jitter. Chociaż sam już nie wiem :P.

Komentarz 5


Konkursy

  • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

  • Konkurs świąteczny 2020

    Konkurs świąteczny 2020

    Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

  • 10 urodziny vortalu!

    10 urodziny vortalu!

      Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...


Ostatnio na forum