» załóż konto» przypomnij hasło

TP-Link powiększa asortyment kamer CCTV z serii VIGI

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2024-05-16 15:21:18

A A A | Wejść na stronę 746 | Komentarzy 0

TP-Link powiększa asortyment kamer CCTV z serii VIGI

TP-Link poszerza portfolio produktów VIGI o sześć nowych, atrakcyjnych cenowo kamer, idealnych dla domowych instalacji i średnich firm. Kluczowe cechy kamer to wysoka rozdzielczość do 8 MP, rozbudowana analityka z klasyfikacją ludzi i pojazdów oraz łatwe zarządzanie systemem kamer poprzez intuicyjną aplikację mobilną lub oprogramowanie na PC. Dodatkowo, nowe modele są kompatybilne z protokołem ONVIF, zapewniającym integrację z innymi urządzeniami i systemami bezpieczeństwa.

Nowa linia w pełni kolorowych kamer bezpieczeństwa składa się z 3 modeli typu Turret (VIGI C485, VIGI C455, VIGI C445) oraz 3 modeli typu Bullet (VIGI C385, VIGI C355, VIGI C345). Każda z tych kamer charakteryzuje się różnymi rozdzielczościami nagrywania, zaczynając od 4 MP (VIGI C445, VIGI C345), przez 5 MP (VIGI C455, VIGI C355), aż do 8 MP (VIGI C485, VIGI C385). Ta różnorodność pozwala użytkownikom wybrać kamerę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i oczekiwaniom dotyczącym jakości obrazu.

Wszystkie kamery z serii VIGI są zaprojektowane z myślą o profesjonalnych potrzebach każdego klienta, oferując pakiet funkcji, które zapewniają niezawodną ochronę przez całą dobę. Dzięki pełnej gamie kolorów w 24-godzinnym trybie, kamery przechwytują wyjątkowo bogate i szczegółowe obrazy, co umożliwia rejestrowanie każdego detalu z niezrównaną precyzją. Urządzenia mogą być zasilane zarówno przez PoE, jak i klasyczny zasilacz 12 V DC, co zapewnia elastyczność montażu i użytkowania. Dodatkowo zgodność z protokołem ONVIF gwarantuje łatwą integrację z istniejącymi systemami monitoringu.

Kamery VIGI wyposażone są w zaawansowaną technologię klasyfikacji ludzi i pojazdów, umożliwiającą precyzyjne monitorowanie ruchu oraz wykrywanie wszelkich nieprawidłowości. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają dwukierunkową transmisję audio, co zwiększa możliwości interakcji i reakcji w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu kodowania H.265+, kamery zapewniają efektywną kompresję danych, umożliwiającą przechowywanie większej ilości danych. Klasyfikacja szczelności IP67 gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu kamery mogą być zamontowane także na zewnątrz budynku.

Dodatkowo, wbudowany alarm dźwiękowy i świetlny stanowi skuteczne narzędzie odstraszające intruzów. Analityka i powiadomienia dostępne w kamerze obejmują klasyfikację ludzi i pojazdów, wykrywanie ruchu, przekroczenia linii, wtargnięcia/opuszczenia obszaru, sabotaż kamery, zabranie obiektu oraz porzucenie obiektu.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...