» załóż konto» przypomnij hasło

System Deco X50-Outdoor – koniec problemów z siecią WiFi w domu i ogrodzie

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: TP-Link | Data: 2024-03-19 00:38:35

A A A | Wejść na stronę 484 | Komentarzy 0

System Deco X50-Outdoor – koniec problemów z siecią WiFi w domu i ogrodzie

Właściciele domów jednorodzinnych lub mieszkań wielopokojowych często borykają się z utratą sygnału sieci bezprzewodowej lub długim buforowaniem. Wychodząc naprzeciw tym problemom, TP-Link prezentuje System Deco X50-Outdoor, który skutecznie eliminuje martwe strefy WiFi, teraz także w ogrodzie.

Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, Deco X50-Outdoor oferuje niesamowitą prędkość transmisji do 2402 Mb/s w paśmie 5GHz i do 574 Mb/s w paśmie 2,4GHz. Dzięki wykorzystaniu najnowszego standardu WiFi 6 oraz możliwości połączenia kilku współpracujących ze sobą urządzeń Deco, można stworzyć wydajny system WiFi nawet w wielopiętrowych domach.

Solidna i wytrzymała obudowa z klasą szczelności IP65, zapewnia Deco X50-Outdoor ochronę przed surowymi warunkami zewnętrznymi. Dzięki temu urządzenie jest odporne na wnikanie kurzu, wilgoć i inne czynniki, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań na zewnątrz budynków.

Dodatkowo, każde urządzenie Deco X50-Outdoor wyposażone jest w 2 gigabitowe porty WAN/LAN. Urządzenia obsługują zasilanie PoE 802.3at oraz klasyczne zasilanie AC. Dzięki płynnej funkcji roamingu, użytkownicy mogą swobodnie poruszać się po domu lub ogrodzie, nie tracąc sygnału WiFi. Dzięki technologiom OFDMA i MU-MIMO, użytkownicy mogą cieszyć się czterokrotnie wyższą wydajnością oraz możliwością obsługi większej liczby urządzeń jednocześnie.

Deco X50-Outdoor gwarantuje także kompleksową ochronę, dzięki szyfrowaniu WPA3 oraz funkcjom bezpieczeństwa oferowanym przez TP-Link HomeShield. Rodzice docenią możliwość personalizacji funkcji kontroli rodzicielskiej, w tym tworzenie oddzielnych profili dla każdego domownika i ustawianie limitów czasowych. Konfiguracja systemu Deco X50-Outdoor jest banalnie prosta dzięki dedykowanej aplikacji, umożliwiającej szybkie i wygodne zarządzanie siecią. Ponadto, system jest kompatybilny ze wszystkimi modelami Deco, co pozwala na elastyczne rozbudowywanie sieci w zależności od potrzeb użytkownika.

Urządzenie jest już dostępne w sprzedaży w cenie ok. 540 PLN.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...