» załóż konto» przypomnij hasło

DeepCool przedstawia CH780: dwukomorową, panoramiczną obudowę ATX+ definiującą na nowo estetykę i wydajność chłodzenia komputeró

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2024-03-19 00:39:32

A A A | Wejść na stronę 674 | Komentarzy 0

DeepCool przedstawia CH780: dwukomorową, panoramiczną obudowę ATX+ definiującą na nowo estetykę i wydajność chłodzenia komputeró

DeepCool, pionier w dziedzinie rozwiązań chłodzących dla komputerów PC, wprowadza na rynek CH780: rewolucyjną dwukomorową panoramiczną obudowę ATX+, zaprojektowaną z myślą o podwyższeniu komfortu grania i korzystania z komputera. Dzięki panoramicznej konstrukcji z wysokiej jakości hartowanego szkła, rozbudowanym możliwościom chłodzenia i szeregowi pozostałych usprawnień, CH780 ma ambicje stać się preferowanym wyborem zarówno dla zaprawionych entuzjastów, jak i zwykłych użytkowników.

Podziwiaj widoki
CH780 to nie tylko obudowa, to naprawdę imponujący przykład wysokiej klasy sprzętu. Kładąc nacisk na piękno i przepływ powietrza bez uszczerbku dla wydajności, ta wysokiej klasy obudowa ATX+ może pochwalić się panoramicznym, szklanym układem dwukomorowym. Konstrukcja CH780 eliminuje słupek A, zapewniając niezakłócony widok z każdej strony głównej komory. Druga komora dyskretnie mieści okablowanie, dyski i zasilacz.

Maksymalna kompatybilność
Format ATX+ zapewnia kompatybilność CH780 z rozległą paletą komponentów. Obsługując płyty główne E-ATX i procesory graficzne o długości do 480 mm, ta obudowa gwarantuje panoramiczną ekspozycję dla Twojego sprzętu. Dwukomorowy układ oznacza montaż montaż GPU jedynie w pozycji pionowej. Zestaw zawiera riser PCI-E oraz mocowanie pionowe dla dodatkowej elastyczności.

Rozbudowane możliwości chłodzenia
Opcji instalacji chłodzenia w CH780 jest całe mnóstwo. Obudowa wspiera do dziewięciu wentylatorów 120/140 mm, a w przypadku najbardziej ekstremalnych konfiguracji możliwe jest zamontowanie czterech wentylatorów 200 mm. CH780 zawiera zestaw wentylatorów 140 mm i może jednocześnie pomieścić do trzech chłodnic 420 mm na górze, na dole i z boku tacki płyty głównej. Modularne szyny wentylatorów sprawiają, że customizacja jest dziecinnie prosta. Wysokość chłodzenia procesora jest ograniczona do 132mm ze względu na wewnętrzną, dwukomorową konstrukcję.

CH780 podnosi jakość życia
DeepCool w przemyślany sposób wprowadził do CH780 ulepszenia poprawiające komfort użytkowania, takie jak odchylane ramię podtrzymujące GPU i aż 26 mm wolnej przestrzeni do zarządzania kablami, co znacznie upraszcza proces budowy. Magnetyczny górny filtr siatkowy utrzymuje kurz z dala od komponentów i gwarantując przy tym łatwość utrzymania komputera w czystości.

Mnogość portów I/O
Panel złącz umieszczono na górze obudowy CH780, zapewniając łatwy i szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych gniazd. Panel wyposażony jest w cztery porty USB 3.0, jeden port USB-C i hybrydowe złącze audio. Nie sposób nie wspomnieć o przycisku zasilania, który też jest w tym miejscu.

Dostępność, gwarancja oraz ceny
Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy dwoma dostępnymi kolorami obudowy MORPHEUS: klasyczną czernią lub elegancką bielą tak, aby dopasować wygląd swojego komputera pod całe stanowisko. Obudowa CH780 jest objęta 2-letnią gwarancją i wsparciem technicznym na całym świecie.
MSRP dla CH780 w wersji czarnej wynosi 179.99 Euro
MSRP dla CH780 w wersji białej wynosi €189.99 Euro

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...