» załóż konto» przypomnij hasło

ACCENTUM PLUS WIRELESS – DOSTĘPNE W POLSCE

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2024-03-19 00:36:36

A A A | Wejść na stronę 482 | Komentarzy 0

ACCENTUM PLUS WIRELESS – DOSTĘPNE W POLSCE

Firma Sennheiser, ekspert w dziedzinie zaawansowanej technologii audio, poinformowała, że udoskonalone bezprzewodowe słuchawki wokółuszne ACCENTUM Plus Wireless od dzisiaj dostępne są w Polsce. Nowy model z rodziny ACCENTUM zapewnia jeszcze lepsze brzmienie i większe możliwości jego personalizacji oraz oferuje adaptacyjne ANC, szybkie ładowanie i aż 50 godzin pracy na baterii.

ACCENTUM Plus zapewnią energię na wiele dni dzięki wyjątkowej żywotności baterii wynoszącej 50 godzin, szybkiemu ładowaniu — tylko 10 minut umożliwia aż 5 godzin odtwarzania — i wyjątkowemu dźwiękowi, który dynamicznie dostosowuje się do otoczenia dzięki adaptacyjnemu ANC, które jest tak efektywne, że tworzy niemal prywatne sanktuarium.

Ścieżka dźwiękowa życia
Oferując wyjątkowe brzmienie Sennheisera i spokój odsłuchu zapewniany przez technologię hybrydowej aktywnej redukcji szumów, ACCENTUM Plus Wireless są prostym wyborem dla konsumentów, dla których w słuchawkach bezprzewodowych liczy się jakość dźwięku. Precyzyjnie wykonana konstrukcja akustyczna słuchawek zapewnia bogate i energiczne brzmienie, dzięki dynamicznym przetwornikom o średnicy 37 mm. Dodatkowo przetworniki ustawione pod kątem tworzą szerszą scenę dźwiękową, zapewniając bardziej wciągające wrażenia słuchowe. Podczas sesji odsłuchowej wyłaniają się realistyczne szczegóły otaczające ekscytującym wrażeniem słuchania muzyki na żywo, a wszystko to w zaciszu własnej przestrzeni.
Oferując różnorodne sposoby korzystania z treści audiowizualnych, ACCENTUM Plus zapewniają wygodne korzystanie ze słuchawek dzięki Bluetooth 5.2 i możliwości podłączenia kilku urządzeń. Obsługują kodek aptX Adaptive, konkurując z dźwiękiem słuchawek przewodowych dzięki mocnemu brzmieniu i stabilnej łączności bezprzewodowej. Na pokładzie znajdują się również kodeki AAC i SBC, idealne do nadrabiania zaległości w serialach lub odkrywania nowych wydań albumów na praktycznie każdym urządzeniu audio obsługującym technologię Bluetooth.

Bateria o dużej mocy
Oprócz działania do 50 godzin na jednym ładowaniu, słuchawki ACCENTUM Plus można szybko podładować i zapewnić do 5 godzin słuchania w zaledwie 10 minut. Dołączony kabel ładujący USB-C może również przekształcić słuchawki bezprzewodowe w zestaw przewodowy, jeśli nie można skorzystać z połączenia Bluetooth: wystarczy podłączyć kabel USB-C do kompatybilnego urządzenia, aby używać ACCENTUM Plus jako interfejsu audio do odbioru treści i komunikacji głosowej. Ponadto do zestawu został dołączony dodatkowy kabel audio ze złączem jack 3,5 mm. Wyjątkowo trwała bateria ma dodatkową zaletę polegającą na wydłużeniu czasu potrzebnego do osiągnięcia maksymalnej liczby cykli ładowania w całym okresie użytkowania słuchawek, redukując w ten sposób ilość odpadów elektronicznych.

Dostosuj dźwięk do siebie
Dzięki specjalnemu testowi dostępnemu w ramach funkcji Sound Personalization, będącej efektem współpracy Sennheisera i Instytutu Fraunhofera, dopasowanie dźwięku do słuchu i preferencji muzycznych jeszcze nigdy nie było tak proste. Wbudowany 5-pasmowy korektor umożliwia odtwarzanie muzyki na własnych zasadach. Można też skorzystać z fabrycznych presetów.

Jedno urządzenie - wiele funkcji
Model ACCENTUM Plus jest wyposażony nie tylko w funkcje konsumpcji treści — dwa wbudowane mikrofony i dedykowany tryb automatycznej redukcji szumu wiatru sprawiają, że odbieranie połączeń głosowych staje się niezwykle proste. Regulowany pogłos z zaawansowanym przetwarzaniem sygnału sprawia, że rozmowy są naturalne i nie męczą, jednocześnie minimalizując zakłócenia w tle. Funkcja multipoint płynnie przełącza aktywne połączenie bezprzewodowe z jednego urządzenia Bluetooth na drugie bez konieczności ponownego parowania urządzeń.

Zaprojektowane, by być smart
Konstrukcja ACCENTUM Plus skupiona jest na człowieku, a to sprawia, że produkt jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Interfejs panelu dotykowego zapewnia intuicyjne sterowanie muzyką i funkcjami telefonu. Wystarczy dotknąć, aby odtwarzać lub wstrzymać odtwarzanie, przesunąć w górę lub w dół, aby regulować głośność lub w lewo albo prawo, aby zmienić utwór lub odebrać i zakończyć połączenie. Jeszcze prostsza jest funkcja Smart Pause, która automatycznie wstrzymuje dźwięk po zdjęciu słuchawek. Dedykowany przycisk umożliwia proste parowanie, dzięki czemu połączenie jest szybsze, a automatyczny tryb przeciwwietrzny przewiduje potrzeby audio.
Bezpłatna aplikacja Sennheiser Smart Control poprawia jakość korzystania ze słuchawek dzięki niezwykle prostemu wizualnemu interfejsowi użytkownika, który pozwala na zarządzanie połączeniami i funkcjami Bluetooth po eksperymentowanie z 5-pasmowym korektorem dźwięku. Smart Control może przechowywać ustawienia wstępne użytkownika i aktualizować słuchawki, dzięki czemu funkcje ACCENTUM Plus zawsze będą działać płynnie, nawet gdy podłączone do nich urządzenia będą ewoluować.

Komfort użytkowania
W przypadku ACCENTUM Plus wydłużony czas słuchania na baterii idzie w parze z długotrwałym komfortem noszenia. Poduszki muszli i pałąka z łatwością dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając delikatny dotyk. Design modelu skupia się zarówno na dźwięku, jak i ergonomii, nadając całej linii słuchawek spójny wygląd.

Cena i dostępność
ACCENTUM Plus Wireless będą dostępne w kolorze czarnym i białym. Sprzedaż czarnej wersji rozpoczęła się 20 lutego, natomiast biała wersja będzie dostępna w II kwartale 2024 roku. Katalogowa cena obu wersji kolorystycznych wynosi 999 zł.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...