» załóż konto» przypomnij hasło

Dysk zewnętrzny Kingston XS1000 został nagrodzony Red Dot Design Award 2024

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Kingston | Data: 2024-06-24 15:01:45

A A A | Wejść na stronę 880 | Komentarzy 0

Dysk zewnętrzny Kingston XS1000 został nagrodzony Red Dot Design Award 2024

Kingston Digital Europe Co LLP, spółka zależna Kingston Technology Company, Inc. – światowego lidera w dziedzinie produktów pamięci i rozwiązań technologicznych – specjalizująca się w produkcji pamięci flash, poinformowała, że dysk zewnętrzny Kingston XS1000 wygrał nagrodę Red Dot 2024 w kategorii Product Design. Red Dot Design Award zostało ufundowane w 1955 roku i jest jednym z największych oraz najbardziej prestiżowych konkursów projektowych, do którego co roku zgłaszanych jest ponad 20 000 projektów z niemal 60 krajów na całym świecie.

Zdobywca nagrody Red Dot, dysk zewnętrzny SSD Kingston XS1000, to wygodne rozwiązanie przeznaczone do przechowywania kopii zapasowych, zapewniające łatwy dostęp do ważnych dokumentów, zdjęć i filmów, a także wszelkiego rodzaju innych istotnych plików. Dysk nie tylko jest na tyle mały, aby zmieścić się w dłoni, ale i waży niecałe 29 gramów, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla każdej osoby, która chce mieć dostęp do swoich danych, nawet będąc w ciągłym biegu.

Kingston XS1000 oferuje prędkości odczytu danych na poziomie 1050 MB/s oraz dużą pojemność dyskową, sięgającą nawet 2 TB. Taka ilość miejsca pozwoli na wygodne przechowywanie wszystkich ważnych fotografii, filmów oraz plików, żeby wszystko, co istotne było zawsze pod ręką.

– Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody Red Dot Design Award, ponieważ podkreśla ona nasze zaangażowanie w tworzenie eleganckich i przenośnych rozwiązań dla pamięci masowej – mówi Liny Cheliyan, Business Manager – Prosumer Flash and SSD w Kingston EMEA. – Zaprojektowaliśmy XS1000 z myślą o użytkowniku, oferując niezrównaną mobilność dla tych, którzy cenią sobie zarówno wygodę, jak i wydajność.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...