» załóż konto» przypomnij hasło

TP-Link VIGI VMS – kompleksowe narzędzie do zarządzania systemem CCTV

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: TP-Link | Data: 2024-04-19 03:38:02

A A A | Wejść na stronę 5512 | Komentarzy 0

TP-Link VIGI VMS – kompleksowe narzędzie do zarządzania systemem CCTV

TP-Link uzupełnia swoją ofertę rozwiązań do monitoringu wizyjnego, wprowadzając zaawansowane narzędzie do centralnego zarządzania systemem CCTV - VIGI VMS (Video Management System).

TP-Link VIGI VMS to konsola do centralnego zarządzania urządzeniami z serii VIGI. Oprogramowanie oferuje bogatą funkcjonalność dedykowaną dla dużych sieci CCTV - również rozproszonych. Wygodny pulpit i centrum monitoringu umożliwia intuicyjne dodawanie urządzeń, a także zarządzanie ustawieniami samych kamer oraz rejestratorów.

Wszystkie opcje dostępne są z poziomu jednego interfejsu. W panelu mamy możliwość ustawienia m.in. reguł zdarzeń, alertów czy aktualizacji urządzeń.

VIGI VMS pozwala również na wgranie mapy obiektu i umieszczenie na niej wdrożonych urządzeń. Daje to możliwość stworzenia wirtualnego środowiska do podglądu budynku.

VIGI VMS to oprogramowanie działające w systemie serwer-klient. Wraz z VMS mamy możliwość instalacji aplikacji klienckiej na stanowiskach operatorów, którzy po zalogowaniu otrzymają dostęp do zdefiniowanych przez administratora urządzeń i uprawnień. Aplikacja kliencka umożliwia podgląd obrazu na żywo, odtwarzanie nagrań archiwalnych oraz przegląd i filtrowanie zdarzeń Smart zarejestrowanych przez kamery.

Narzędzie jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi produktami z serii VIGI. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że z konfiguracją i obsługą systemu poradzą sobie nawet mniej zaawansowani użytkownicy.

Bezpłatne oprogramowanie VIGI VMS w języku polskim można pobrać bezpośrednio ze strony TP-Link.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...