» załóż konto» przypomnij hasło

SENNHEISER HD 620S - ZERO DEKONCENTRACJI, MAKSIMUM DŹWIĘKU

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2024-05-16 14:41:12

A A A | Wejść na stronę 448 | Komentarzy 0

SENNHEISER HD 620S - ZERO DEKONCENTRACJI, MAKSIMUM DŹWIĘKU

Marka Sennheiser, ekspert w dziedzinie zaawansowanej technologii audio, zaprezentowała najnowszy model uznanej serii HD 600, oferując audiofilom fascynujące spojrzenie na słuchawki zamknięte do prywatnego, referencyjnego słuchania bez kompromisów. Nowe HD 620S charakteryzują się współczesnym strojeniem i sceną dźwiękową, które przewyższają standardy zamkniętej kategorii słuchawek.

„Społeczność hi-fi domagała się słuchawek oferujących najlepsze cechy naszej serii 600, a jednocześnie izolujących od czynników rozpraszających w pracy, w domu czy gdzieś indziej” – powiedział kierownik produktu audiofilskiego Jermo Koehnke. „HD 620S nie tylko spełniają tę obietnicę, lecz także ich wciągający dźwięk i doskonała reakcja impulsowa sprawiają, że jest to wyjątkowe doświadczenie słuchowe w każdej sytuacji, w której liczy się wyższy poziom wydajności”.

Drzewo rodzinne
Sercem HD 620S jest specjalnie dostrojony przetwornik dynamiczny o średnicy 42 mm, wyprodukowany w najnowocześniejszej fabryce przetworników marki Sennheiser w Tullamore, w Irlandii. Oferuje gładki i swobodny dźwięk, jakiego można doświadczyć w rodzinie otwartych słuchawek HD 600, z nowoczesnym, przewiewnym brzmieniem, równoważącym szczerość z głębokim i wyrazistym basem. Dzięki wysokiemu współczynnikowi tłumienia 150-omowa aluminiowa cewka drgająca wyróżnia się szybkimi stanami przejściowymi, zapewniając mocną dynamikę w całym spektrum częstotliwości – dobrodziejstwo dla audiofilów i zapalonych graczy, którzy chcą wchłonąć jak najwięcej szczegółów.

Bazujące na kultowej konstrukcji, uwielbianej przez audiofilów, graczy i streamerów ze względu na długotrwały komfort noszenia, HD 620S są pewnym wyborem i umieszczają użytkownika w najlepszej pozycji odsłuchowej. Metalowe elementy nie tylko są świetne w dotyku, lecz także służą również celom akustycznym – stalowa płyta zamykająca przetwornik jest skutecznym izolatorem, który niweluje wewnętrzne odbicia, zakłócające czystość sygnału akustycznego. Konstrukcja przetwornika sprzyja swobodnemu przepływowi powietrza, odwzorowując zachowanie przetworników otwartego typu, jednocześnie odtwarzając obrazowanie doskonałej konfiguracji głośników w profesjonalnie dostrojonym pomieszczeniu. Ta wciągająca prezentacja przenosi słuchacza w centrum akcji dzięki imponującej lokalizacji sygnału, niezależnie od tego, czy jest to rzadkie nagranie koncertu na żywo, czy wieloosobowa rozgrywka online.

Sprawa zamknięta
Słuchawki otwarte są pierwszym wyborem dla purystów audio, natomiast słuchawki zamknięte są nieocenione podczas słuchania, gdy istotna jest izolacja od otaczającego nas świata. Są sytuacje, kiedy trzeba zrezygnować z naturalności brzmienia i szerokości sceny otwartych słuchawek, aby uniknąć rozpraszania uwagi lub przeszkadzania współlokatorom, małżonkom czy współpracownikom. Aczkolwiek HD 620S stanowią przełom w zakresie wydajności, oferując niezwykle obszerną scenę dźwiękową, zamiast męczącego, pudełkowatego dźwięku kojarzonego z zamkniętymi konstrukcjami.

Masz nowe kontakty
Słuchawki HD 620S zostały zbudowane z myślą o trwałości, co znalazło odzwierciedlenie we wzmocnionych metalem pałąku i obudowach nauszników. Dołączony woreczek do przechowywania chroni przed kurzem i zapewnia dużo miejsca na odłączany kabel, co pozwala zachować porządek. Kabel o długości 1,8 m zakończony jest wtyczką stereo 3,5 mm, w zestawie jest także nakręcany adapter na jack 6,3 mm. Dostępny w późniejszym okresie opcjonalny, symetryczny kabel 4,4 mm umożliwi audiofilom podłączenie się do rosnącej gamy urządzeń hi-fi obsługujących to popularne złącze. HD 620S mają taką samą konstrukcję jednostronnego kabla typu „przekręć i zablokuj” jak inne słuchawki Sennheisera, co daje użytkownikowi mnóstwo możliwości wyboru akcesoriów wśród zamienników, w tym kable o różnych długościach czy ze zintegrowanym mikrofonem.

Dostępność i cena
Słuchawki będą dostępne w sprzedaży od 6 czerwca w katalogowej cenie 1499 zł.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...