» załóż konto» przypomnij hasło

Niezawodny dostęp do Internetu 5G. Zestaw, jednostka zewnętrzna 5G – DWP-1010 i router w standardzie Wi-Fi 6 - M30

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: D-Link | Data: 2024-05-16 14:38:44

A A A | Wejść na stronę 725 | Komentarzy 0

Niezawodny dostęp do Internetu 5G. Zestaw, jednostka zewnętrzna 5G – DWP-1010 i router w standardzie Wi-Fi 6 - M30

D-Link, światowy lider w dziedzinie technologii sieciowych i połączeń, wprowadza na rynek ultraszybki zestaw zapewniający połączenie z Internetem w każdych warunkach. Tworzy go zewnętrzna jednostka 5G/LTE - DWP-1010 oraz router Mesh M30 pracujący w standardzie Wi-Fi 6 AX3000. Zestaw charakteryzuje się szybkim transferem danych i niskimi opóźnieniami.

Jednostka zewnętrzna 5G – DWP-1010
DWP-1010 zaprojektowano z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Wydajna antena, wbudowany procesor Qualcomm SDX62 oraz obudowa w klasie IP67 umożliwiają korzystanie z szybkich i niezawodnych połączeń, w dowolnej lokalizacji w każdych warunkach atmosferycznych.

Modem 5G/LTE wspiera wszystkie częstotliwości 5G na terenie Europy, jak również agregację do 4 pasm LTE. Maksymalna przepustowość w standardzie 5G to aż 1Gb/s.

Dedykowane uchwyty montażowe oraz obudowa klasy IP67 umożliwiają pracę w każdych warunkach atmosferycznych. Dwa wbudowane porty SMA można użyć do opcjonalnego podłączenia zewnętrznej anteny 5G/LTE dodatkowo zwiększającej zasięg odbioru sygnału operatora i prędkość transmisji.

Urządzenie, które przeznaczone jest do pracy z routerem M30, dzięki dwóm trybom pracy (modem/NAT), może działać jako samodzielny modem 5G lub być połączone z dowolnym routerem domowym.

Jednostka zasilana jest technologią PoE z dedykowanego Power Injectora, dzięki czemu nie potrzebujemy żadnej infrastruktury zasilania w miejscu instalacji. Do zestawu dołączony jest kabel Ethernet o długości 10 m, poprzez który zasilamy urządzenie DWP-1010. W przypadku potrzeby wydłużenia dystansu instalacji możemy wymienić kabel na dłuższy aż do 100 m.

Router M30 AX 3000 Mesh
Urządzenia domowe łączą się z siecią przez nowoczesny i szybki router M30 w standardzie Wi-Fi 6 AX3000. Router wyposażono w port WAN o oraz cztery porty LAN o przepustowości 1Gb/s każdy.

Router, w którym zastosowano szyfrowanie sieci WPA3, obsługuje sieć Wi-Fi dla gości, kontrolę rodzicielską, jak również serwer VPN, dzięki czemu zapewnia bezpieczne połączenia wszystkim urządzeniom sieci domowej.

Zastosowana w routerze technologia Mesh umożliwia rozbudowę domowej sieci Wi-Fi przez dodatkowe urządzenia M30, co pozwala na optymalne pokrycie większego obszaru jednolitym sygnałem sieci Wi-Fi.

Zarządzanie zestawem odbywa się z poziomu chmury za pomocą dedykowanej aplikacji D-Link Falcon. Zapewnia ona dostęp do monitoringu i konfiguracji sieci z dowolnego miejsca na świecie.

Zestaw DWP-1010 + M30 to idealne rozwiązanie dla terenów podmiejskich, domów jednorodzinnych, kamperów, łodzi lub innych lokalizacji, gdzie dociera sygnał LTE/5G od operatorów sieci komórkowych. Przepustowość DWP-1010 sprosta wymaganiom przesyłania dużych ilości danych.

Nowy zestaw od D-Link to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują szybkiego, wydajnego, bezpiecznego i łatwego w obsłudze Internetu 5G/LTE.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...