» załóż konto» przypomnij hasło

Creattive BT-W5 - Nadajnik audio Bluetooth 5.3 z technologią aptX Adaptive

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Creative | Data: 2024-05-16 15:04:57

A A A | Wejść na stronę 1560 | Komentarzy 0

Creattive BT-W5 - Nadajnik audio Bluetooth 5.3 z technologią aptX Adaptive

Creative Technology oferuje obecnie już piątą na dzień dzisiejszy wersję swojego nadajnika Bluetooth® w wersji 5.3, która ma za zadanie oferować końcowemu użytkownikowi wybór jakości dźwięku jaki chcieliby usłyszeć. Creative BT-W5 to zaawansowany nadajnik audio Bluetooth, stworzony z myślą o uzupełnieniu cyfrowego świata urządzeń o doskonałą jakość dźwięku. Wyposażony w adaptacyjny kodek aptX™, BT-W5 daje użytkownikom możliwość wyboru priorytetu strumieniowania dźwięku, oferując tryb „Low Latency” (niskie opóźnienie) lub „High Quality” (wysoka jakość).

Dla graczy i kinomaniaków

Tryb „Low Latency” pozwala na obniżenie opóźnienia do zaledwie 50 ms*, co sprawia, że jest idealny dla graczy online i miłośników filmów, gwarantując natychmiastową synchronizację dźwięku z obrazem. Jest to rozwiązanie stworzone z myślą o eliminacji problemów z synchronizacją dźwięku i obrazu, zapewniając nieskazitelne wrażenia wizualno-dźwiękowe.

Muzyczna uczta

Z kolei tryb „High Quality” kodeka aptX Adaptive dostarcza doskonałej jakości dźwięku nawet przy niższych szybkościach transmisji bitów, skalując się do jakości HD przy prędkościach bitów do 420 Kb/s. Jest to idealne rozwiązanie dla entuzjastów muzyki wysokiej rozdzielczości, zapewniając czyste, precyzyjne brzmienie bez żadnych kompromisów.

Strumieniowanie w technologii Bluetooth® 5.3

Creative BT-W5 zapewnia bezproblemową, bezprzewodową transmisję dźwięku w niewielkim, kompaktowym korpusie. Wykorzystując kodek aptX Adaptive, nadajnik oferuje doskonałe audio o rozdzielczości 24-bitowej i częstotliwości próbkowania do 96 kHz. Technologia Bluetooth® 5.3 zapewnia stabilne i niezawodne połączenie, minimalizując zużycie energii.

Bez oprogramowania

Intuicyjna funkcja przełączania urządzeń pozwala łatwo zmieniać podłączone urządzenia bez potrzeby ponownego parowania. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, użytkownicy mogą również korzystać z trybu głośnomówiącego bez utraty jakości dźwięku. Nadajnik BT-W5 jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, od laptopów po konsole do gier, a inteligentna technologia automatycznie dobiera najlepszy kodek audio dla każdego urządzenia, gwarantując najwyższą jakość dźwięku Bluetooth.

Z oprogramowaniem

Oprócz zaawansowanych funkcji, producent oferuje również aplikację umożliwiającą pełną kontrolę nad urządzeniem, w tym dostosowanie korektora EQ i korzystanie z technologii Sound Blaster. Dzięki prostemu podłączeniu w trybie Plug and Play, Creative BT-W5 jest gotowy do użycia bez potrzeby instalacji dodatkowych sterowników, zapewniając wyjątkową wydajność i niskie zużycie energii. 

Ceny i dostępność:
Creative BT-W5 można kupić w sklepie x-kom.pl w cenie 199zł

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...