» załóż konto» przypomnij hasło

Niesamowity dźwięk z głośników stereo i spektakularny obraz na ekranie smartfonów moto e22 oraz moto e22i

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2022-09-29 16:08:46

A A A | Wejść na stronę 1029 | Komentarzy 0

Niesamowity dźwięk z głośników stereo i spektakularny obraz na ekranie smartfonów moto e22 oraz moto e22i

Nowe urządzenia Motorola — moto e22 i moto e22i — to prawdziwa uczta dla zmysłów. Po raz pierwszy w historii serii moto e zastosowano w nich głośniki stereo z technologią Dolby Atmos®, a wysoki poziom rozrywki zapewnia też wyświetlacz prezentujący płynny obraz z częstotliwością odświeżania 90 Hz i wydajny system aparatów fotograficznych tych eleganckich urządzeń.

Bogaty dźwięk i efektowny obraz moto e22

moto e22 jest jak mobilne kino dzięki głośnikom stereo emitującym wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® z donośniejszymi basami, wyraźniejszym głosem i jeszcze większą klarownością na wyższych poziomach głośności. Dolby Atmos® w tych nowych urządzeniach podkreśla bogate detale dźwięku wszystkich ulubionych multimediów za pośrednictwem głośników telefonu, a także słuchawek przewodowych i Bluetooth.

Wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,5” oferuje większą powierzchnię ekranu i częstotliwość odświeżania regulowaną w zakresie od 90 Hz do 60 Hz1 w trybie automatycznym, aby zapewniać jak najlepsze wrażenia wizualne, a jednocześnie optymalizować żywotność baterii. Piękna, hydrofobowa obudowa3 została wykonana z materiałów wysokiej klasy w dwóch atrakcyjnych kolorach do wyboru: czarnym Astro Black i niebieskim Crystal Blue2.

 

System aparatów fotograficznych o rozdzielczości 16 MP jest wspomagany przez sztuczną inteligencję, ma precyzyjny czujnik głębi oraz aparat przedni, którym można robić selfie gotowe do publikacji w mediach społecznościowych. W trybie Dual Capture można nawet eksperymentować z robieniem zdjęć lub nagrywaniem wideo przy użyciu aparatu przedniego i tylnego jednocześnie.

Telefon można odblokować błyskawicznie, korzystając z czytnika linii papilarnych z boku urządzenia albo patrząc na aparat przedni. Power Touch umożliwia bezproblemowe przechodzenie do funkcji urządzenia — wystarczy dotknąć dwukrotnie czytnika linii papilarnych, aby przejść do skrótów do aplikacji, w tym bezpośrednio do trasy do domu w Mapach Google, skanowania kodów kreskowych itp.

Wszystkie te funkcje działają z czystym systemem Android™ 12, w którym nowe mechanizmy ochrony prywatności, w tym większa transparentność wykorzystania danych przez aplikacje, dają użytkownikowi większą kontrolę, zwiększają bezpieczeństwo i usprawniają korzystanie z urządzenia.

moto e22i działa na zmysły

 

Nowy model moto e22i wyróżnia się realistycznym dźwiękiem wysokiej jakości, który przepływa od głośnika do głośnika zgodnie z dziejącą się na ekranie akcją. Wielowymiarowa scena dźwiękowa z Dolby Atmos® uwypukla bogatsze detale, większą głębię i klarowność dźwięku wszystkich ulubionych multimediów, stawiając słuchacza w centrum akcji.

Ultrapanoramiczny ekran HD+ o przekątnej 6,5” ma wysoką częstotliwość odświeżania 90 Hz1 i prezentuje ostrzejsze zdjęcia oraz bardziej przejrzysty tekst. Jego smukła, elegancka i hydrofobowa3 obudowa jest dostępna w wersji czarnej Graphite Gray lub białej Winter White2.

Aparat główny o rozdzielczości 16 MP robi spektakularne zdjęcia i nagrania wideo z wykorzystaniem takich funkcji jak film poklatkowy. Zdjęcia prezentują się profesjonalnie dzięki czujnikowi głębi, a aparat przedni robi znakomite selfie, szczególnie w trybie upiększania twarzy, który automatycznie wygładza skórę i eliminuje niedoskonałości cery.

Użytkownicy tego telefonu nie muszą już zapamiętywać haseł — błyskawiczny dostęp można uzyskać jednym dotknięciem czytnika linii papilarnych z boku urządzenia. Można też skorzystać z funkcji Power Touch i dwoma dotknięciami czytnika linii papilarnych przechodzić do skrótów, w tym do bezpośredniej trasy do domu w Mapach Google, skanowania kodów kreskowych itp.

Wszystkie funkcje moto e22i działają w systemie Android™ 12 (w wersji Go) — szybszej, inteligentniejszej i lepiej chroniącej prywatność wersji Androida. System ten oszczędza miejsce i pamięć, dzięki czemu aplikacje otwierają się błyskawicznie, a animacje są płynniejsze i nie trzeba czekać przy pustym ekranie.

 

W Polsce motorola moto e22 w wersji pamięci 4/64 GB będzie dostępna na początku października. Smartfon będzie do nabycia w sieciach sklepów RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom. Rekomendowana cena detaliczna 699 zł. Dostępne kolory: Cristal Blue (Niebieski) i Astro Black (Czarny).

Motorola moto e22i trafi na polski rynek na początku października. Oferowana będzie w wariancie pamięci 2/32 GB. Smartfon będzie do nabycia w ofercie operatora sieci Play i Plus. Rekomendowana cena detaliczna 599 zł. Dostępne kolory: White Winter (Biały), Graphite Grey (Czarny).

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny 2019

  Konkurs świąteczny 2019

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • Konkurs świąteczny!

  Konkurs świąteczny!

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...