iPad 2 jeszcze w marcu?

Autor: Mateusz Galon | Źródło: Tabletpcreview | Data: 2011-02-26 14:19:57

A A A | Wejść na stronę 2123 | Komentarzy 0

iPad 2 jeszcze w marcu?

Wielkimi krokami nadchodzi iPad 2, czyli tablet nowej generacji od amerykaÅ„skiej firmy Apple. Prezentacje tego urzÄ…dzenia zaplanowano na poczÄ…tek marca bieżącego roku. Pojawia siÄ™ pytanie, kiedy ów tablet trafi do sprzedaży? Z doniesieÅ„ prasowych dowiadujemy siÄ™, że iPad2 ma zostać zaprezentowany na konferencji, która odbÄ™dzie siÄ™ 2 marca 2011 roku. Niestety nie wiemy jakie usprawnienia bÄ™dzie posiadaÅ‚a nowa wersja produktu Apple. Plotki mówiÄ… o szybszym procesorze oraz technologii Retina, która poprawi jakość wyÅ›wietlacza. Użytkownicy liczÄ… jednak, że produkt bÄ™dzie posiadaÅ‚ wreszcie kamerÄ™, której bardzo brakuje w obecnym Niewykluczone,że w sprzedaży nowy iPad pojawi siÄ™ jeszcze wiosnÄ… tego roku.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum