Gameplay z Might & Magic: Heroes VI

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: inf. pras. | Data: 2011-02-26 20:30:09

A A A | Wejść na stronę 2865 | Komentarzy 0

Gameplay z  Might & Magic: Heroes VI

Seria Heroes of Might & Magic ma przeżyć drugÄ… mÅ‚odość, po odÅ›wieżeniu tytuÅ‚u i wydaniu szóstej już odsÅ‚ony cyklu. Might & Magic: Heroes VI premierÄ™ bÄ™dzie miaÅ‚ już w kwietniu, a teraz pokazano gameplay prezentujÄ…cy walkÄ™ w najnowszych "herosach". Filmik komentuje pani Noemie z Ubisoftu. Komentarz może nie przypaść wam do gustu radze wiÄ™c przyciszyć gÅ‚oÅ›niki.

 

Jak wcześniej wspomniałem tytuł ukaże się w kwietniu wyłącznie na PC.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum