» załóż konto» przypomnij hasło

Chieftec ulepsza popularne gamingowe obudowy. Teraz z portem USB 3.2 Gen2x2 Type-C (20 Gb/s)

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: Chieftec | Data: 2023-05-18 14:30:41

A A A | Wejść na stronę 899 | Komentarzy 0

Chieftec ulepsza popularne gamingowe obudowy. Teraz z portem USB 3.2 Gen2x2 Type-C (20 Gb/s)

Chieftec z radością ogłasza wprowadzenie na rynek nowych ulepszonych wersji popularnych obudów Scorpion 3, Scorpion 4, Stallion 2 i Stallion 3. Nowe modele GL-03B-UC-OP, GL-04B-UC-OP i GP-02B-UC-OP trafią do sprzedaży w czerwcu, a GP-03B-UC-OP w lipcu.

Cenione i lubiane przez graczy obudowy Chieftec - Scorpion 3, Scorpion 4, Stallion 2 i Stallion 3 - doczekały się właśnie aktualizacji, poprawiającej funkcjonalność i transfer danych.

Nowe wersje obudów to już nie tylko stylowy gamingowy design i najwyższej jakości materiały, w tym umożliwiające ekspozycję podzespołów hartowane szkło w przednim i bocznym lewym panelu oraz fabrycznie zainstalowane wentylatory ze spektakularnym podświetleniem RGB, ale i superszybki interfejs USB 3.2 Gen2x2 Type-C (20 Gb/s).

Producent zakłada okres przejściowy, w czasie którego na rynku dostępne będą zarówno starsze, jak i nowe wersje tych obudów. Osoby, które chcą kupić ulepszone modele, powinny szukać oznaczenia „UC” w nazwie lub sprawdzić, czy na opakowaniu znajduje się logo USB Type-C.

Wszystkie szczegóły odnośnie specyfikacji i funkcjonalności obudów Scorpion 3, Scorpion 4, Stallion 2 i Stallion 3 znaleźć można na stronie producenta.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...