» załóż konto» przypomnij hasło

SAPPHIRE oferuje użytkownikom swoich kart graficznych program BumpTop

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 6396 | Komentarzy 0

SAPPHIRE oferuje użytkownikom swoich kart graficznych program BumpTopFirma SAPPHIRE poinformowała, że udostępnia użytkownikom swoich kart graficznych program BumpTop będący alternatywą dla standardowego pulpitu Windows. BumpTop zmienia sposób, w jaki użytkownik segreguje i rozmieszcza pliki oraz aplikacje na ekranie komputera. Trójwymiarowy widok umożliwia lepsze pogrupowanie elementów, czyniąc pulpit bardziej podobnym do prawdziwego biurka niż standardowy widok 2D.
BumpTop posiada dziesiątki tematów graficznych, pozwalając na dostosowanie kolorów do indywidualnych preferencji. W widoku 3D użytkownik może tworzyć stosy plików tak jak na prawdziwym biurku. Dzięki zaawansowanym opcjom wyszukiwania i sortowania znalezienie pliku jest bardzo łatwe.

Ten wizualny system obsługi komputera pozwala na dużą interakcję z elementami pulpitu. Na przykład ważne pliki lub karteczki „do zrobienia” mogą zostać przyklejone do ściany, co ułatwia pamiętanie o nich. BumpTop sprawia też, że pliki często używane stają się wizualnie większe, dzięki czemu są bardziej widoczne. Program ułatwia także kontakt ze znajomymi i rodziną – użytkownik może stworzyć ramkę, w której będą pojawiać się zdjęcia dodawane przez znajomych.

Poniższy film umieszczony w serwisie Youtube obrazuje działanie programu: http://www.youtube.com/watch?v=eqcmPJ-oVL0

„SAPPHIRE produkuje bardzo dobre karty graficzne, a gdy połączyć ich wydajność z programem BumpTop efektem jest wspaniałe, wciągające, wizualne doświadczenie” mówi Anand Agawarawla, współzałożyciel i prezes BumpTop „jesteśmy podekscytowani tym, że SAPPHIRE wybrał BumpTop aby zademonstrować wartość grafiki 3D w codziennym użytkowaniu.”

Obecni użytkownicy kart SAPPHIRE będą mogli ściągnąć program BumpTop ze strony www.sapphiretech.com . Oprogramowanie będzie również dołączane do nowych modeli kart graficznych na płycie instalacyjnej.


Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...