» załóż konto» przypomnij hasło

Panda Antivirus for Netbooks na rynku polskim

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 7056 | Komentarzy 0

Panda Antivirus for Netbooks na rynku polskimPanda Security wprowadziła program antywirusowy przeznaczony dla posiadaczy netbooków. Panda Antivirus for Netbooks to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują lekkiej, a przy tym skutecznej ochrony dla swojego mobilnego komputera. Aplikacja wyposażona jest w dwukierunkowy firewall oraz monitor sieci Wi-Fi, które chronią przed hakerami i intruzami oraz pozwalają na bezpieczne korzystanie z internetu w dowolnym miejscu. Pakiet dostępny jest w języku polskim na nośniku USB o pojemności 2 GB.

Panda Antivirus for Netbooks gwarantuje pełne bezpieczeństwo mobilnego komputera w domu, pracy, czy na wakacjach. Korzystanie z komunikatorów internetowych, bankowości on-line, a także dokonywanie zakupów w sieci nie jest już obarczone żadnym ryzykiem.

Panda Antivirus for Netbooks został zaprojektowany zgodnie z zasadą zainstaluj i zapomnij. Posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu można szybko dotrzeć do kluczowych funkcji programu. Jest lekki i prosty w obsłudze, jednocześnie spełniając zaawansowane funkcje ochrony. Panda Antivirus for Netbooks zawiera dwukierunkowy firewall, który skutecznie zabezpiecza netbook przed atakami hakerów. Program posiada również monitor sieci Wi-Fi, chroniący przed nieautoryzowanym dostępem do komputera oraz tzw. szczepionki USB, które zabezpieczają wszelkie nośniki pamięci przed złośliwym oprogramowaniem.

W programie zastosowano mechanizmy Kolektywnej Inteligencji, oparte na modelu ochrony cloud computing (tzw. „przetwarzanie w chmurze”). Zapewniają one optymalną ochronę przy minimalnym wykorzystaniu zasobów systemowych. W ramach Kolektywnej Inteligencji program posiada bezpośredni dostęp do bazy zagrożeń on-line, która aktualizowana jest co 6 minut.

Panda Antivirus for Netbooks dostępny jest na nośniku USB o pojemności 2 GB, który może służyć także jako dodatkowa pamięć podręczna. Cena detaliczna rozwiązania wynosi 139 zł. Program współpracuje z komputerami opartymi na procesorach Intel Atom, Intel Celeron M oraz VIA C7-M.

Więcej informacji na temat Panda Antivirus for Netbooks można znaleźć pod adresem: http://pspolska.pl/produktyhome/antivirus-netbooks/.

Pozostałymi programami linii Panda 2010 są:

Panda Antivirus Pro 2010 (http://pspolska.pl/produktyhome/antivirus/ ),
Panda Internet Security 2010 (http://pspolska.pl/produktyhome/internet-security/ ),
Panda Global Protection 2010 (http://pspolska.pl/produktyhome/global-protection/ ).
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...