» załóż konto» przypomnij hasło

Przedstawiamy Logitech Keys-To-Go 2: ultra-przenośną klawiaturę do tabletów

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2024-06-24 15:17:23

A A A | Wejść na stronę 668 | Komentarzy 0

Przedstawiamy Logitech Keys-To-Go 2: ultra-przenośną klawiaturę do tabletów

 Firma Logitech zaprezentowała dziś Keys-To-Go 2, przenośną, bezprzewodową klawiaturę przeznaczoną do tabletów, urządzeń mobilnych i laptopów. Klawiatura posiada wbudowaną osłonę chroniącą przed uszkodzeniami lub zalaniem, a smukła i lekka konstrukcja sprawia, że można ją łatwo spakować i zabrać ze sobą w podróż. Keys-To-Go 2 jest kompatybilna z wieloma systemami operacyjnymi, dzięki czemu użytkownicy mogą efektywnie pracować, uczyć się i tworzyć na każdym urządzeniu, w dowolnym miejscu i czasie.

„W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie utrzymanie produktywności w podróży jest niezbędne” - mówi Joseph Mingori, dyrektor generalny ds. rozwiązań mobilnych i partnerstw w Logitech. „Rozumiemy wyzwania, przed którymi stają pracownicy będący ciągle w biegu, oraz ich pragnienie znalezienia rozwiązań, pozwalających skutecznie pracować bez potrzeby noszenia ze sobą wielu sprzętów. Keys-To-Go 2 to urządzenie, które tworzy idealne miejsce pracy, gdziekolwiek się znajdujesz."

Dostępna w kolorach liliowym, jasnoszarym i grafitowym, klawiatura Keys-To-Go 2 posiada klawisze nożycowe, zapewniające komfortowe, efektywne i precyzyjne pisanie. Łączy się przez BluetoothⓇ z maksymalnie trzema urządzeniami za pomocą klawisza Easy-Switch, umożliwiając płynną pracę na tabletach, telefonach i laptopach. Ta kompaktowa klawiatura jest dostępna w dwóch układach: uniwersalnym (dla systemów operacyjnych Android, ChromeOS, Windows, iPadOS, iOS i MacOS) oraz przeznaczonym dla Apple (iPadOS, iOS i macOS).

Logitech angażuje się w tworzenie pozytywnej przyszłości poprzez ciągłe starania na rzecz zmniejszenia swojego śladu węglowego. Plastikowe części w klawiaturze Keys-To-Go 2 zawierają certyfikowany plastik pochodzący z recyklingu konsumenckiego, dając drugie życie zużytemu plastikowi ze starych urządzeń elektronicznych: 36% w kolorach jasnoszarym i grafitowym, 33% w kolorze liliowym. Aluminium w górnej obudowie Keys-To-Go jest wytwarzane przy użyciu energii odnawialnej, co zmniejsza ślad węglowy, a papierowe opakowanie pochodzi z lasów certyfikowanych przez FSC™ i innych kontrolowanych źródeł.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...