Jak wyglÄ…da co-op w Dungeon Siege III?

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-05-07 21:16:10

A A A | Wejść na stronę 7205 | Komentarzy 0

Jak wyglÄ…da co-op w Dungeon Siege III?

Fani hack'n slash'y bÄ™dÄ… mieli nie lada gratkÄ™; już za miesiÄ…c na sklepy trafi Dungeon Siege III, autorstwa Obsidian Entertainment (twórców Alpha Protocol). NiewÄ…tpliwie jednÄ… z mocniejszych stron gry ma być mocno grywalny tryb co-op. Jak pokazano na poniższym filmie, możemy spodziewać siÄ™ naprawdÄ™ solidnej gry, a tym samym powrotu lubianej serii.

W Dungeon Siege III zagramy 17 czerwca na komputerach PC oraz PS3 i X360.

 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum