Nowe informacje na temat Rayman: Origins

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-05-07 21:05:17

A A A | Wejść na stronę 2684 | Komentarzy 0

Nowe informacje na temat Rayman: Origins

Fani Raymana dÅ‚ugo musieli czekać na nowÄ… cześć z tym charakterystycznym bohaterem. Na szczęście panowie z Ubisoftu nie zapomnieli o fanach i tworzÄ… kolejnÄ… część cyklu o podtytule Origins. Na Å‚amach Game Informara jeden z twórców zdradziÅ‚ kilka szczegóÅ‚ów na temat gry. Gra ma być przystÄ™pna dla mÅ‚odszych graczy, jej poziom trudnoÅ›ci zostaÅ‚ zmniejszony. GrÄ™ bÄ™dziemy mogli przejść zarówno "na Jana", czyli jak najszybciej i równie dobrze bawić siÄ™ w zbieracza wszelakich "znajdziek". W grze wystÄ…piÄ… elementy rpg, gÅ‚ównie chodzi o rozwój postaci - w czasie zabawy bÄ™dziemy zdobywać Lumki za które odpicujemy naszego bohatera. Gra bÄ™dzie posiadaÅ‚a czteroosobowy co-op.
I na koniec, chyba najważniejsze; gra pojawi się w okolicach gwiazdko w wydaniu pudełkowym.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum