Nagrywamy gameplay
AVerMedia Game Capture HD II ? test urzÄ…dzenia
Pokaż specyfikację 
| Specyfikacja techniczna | |
|---|---|
| Wejście wideo | HDMI, Component |
| Wejście audio | HDMI, Audio L/R, Mikrofon 3,5 mm (napięcie 3V) |
| Wyjście wideo | HDMI (pass-through z wejścia HDMI) |
| Wyjście audio | HDMI (pass-through z wejścia HDMI), 3,5mm słuchawki |
| Inne | gniazdo Ethernet LAN, port USB oraz slot SATA, własny zasilacz |
| Możliwości podłączenia | PS3/ PS4 (po wyłączeniu bądź zdjęciu HDCP)/ X360/ XOne/ WiiU/ PC |
| Wspierane rozdzielczości | 640x480i ? 1920x1080p (maksymalnie 60 kl/s) |
| Przechwytywanie | do 1920x1080p (30 kl/s) |
| Kodek | sprzętowa kompresja H.264 (ACC) |
| Wymiary | 152,5x33,5x190 mm |
| Waga | 421 g (bez dysku) |
| Dodatkowo | wsparcie aplikacji mobilnej GameMate (iOS 6/7, Android 4.0+) |
Spis treści
| Podsumowanie | |||
|---|---|---|---|
| AVerMedia Game Capture HD II to urzÄ…dzenie, które dosyć wyraźnie wyróżnia siÄ™ wÅ›ród tego typu rozwiÄ…zaÅ„. Przede wszystkim jest ono uniwersalne i oferuje bardzo wysokÄ… nagraÅ„. Oprócz tego mamy tutaj wszelkie funkcje, które przydadzÄ… siÄ™ poczÄ…tkujÄ…cemu YouTuberowi. Nie bÄ™dzie problemu z dodaniem komentarza, który bÄ™dzie automatycznie zgrany z obrazem, a w dodatku opublikowanie przygotowanego materiaÅ‚u bÄ™dzie możliwe dosÅ‚ownie w ciÄ…gu chwili. Po drodze możemy wyciąć mniej interesujÄ…ce fragmenty i to bez korzystania z dodatkowych aplikacji do obróbki wideo na komputerze. Game Capture HD II wspóÅ‚pracuje z Xboksem 360, Xboksem One, PS3, Wii czy Wii U. Warto pamiÄ™tać, że obligatoryjne jest dokupienie kabla i dysku twardego. Produkt AVerMedia kosztuje obecnie ok. 450 zÅ‚otych, co jest podobnym wydatkiem w porównaniu do poprzedniej wersji. Uważamy, że dla osób, które chcÄ… publikować swojego materiaÅ‚y w sieci jest to Å›wietny wybór. | |||
| Dostępność i cena: | |||
|
Cena w sklepach internetowych na dzień 09.09.2015: 449 PLN |
|||
| Zalety i wady: | |||
![]() |
|
![]() |
|
| Przyznane wyróżnienia: | |||
![]() |
|||
| SprzÄ™t do testów dostarczyÅ‚y firmy: | |||
|
|
|
||
Warto przeczytać:
Do góry

29618
4






0
Komentarze
2015-09-10 18:34:16
~jacol
2015-09-10 20:20:27
2015-09-10 21:56:19
RafalC napisał:
Przydatne tylko dla konsol. Do PC lepiej dokupić lepszą grafikę/procesor i nagrywać frapsem w 120 fpsach.
Teoretycznie tak. Ale może też być tak, że kogoś nie stać na ulepszenie PC i może mu wystarczyć taka nagrywarka. Dopłata 450 zł do procesora i grafiki umożliwiająca nagrywanie nie dla każdego jest w zasięgu. Zakup prostej nagrywarki mogłaby wtedy rozwiązać problem.
~bobek
2015-09-11 10:28:29