X-Men: Destiny - zwiastun

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-09-24 21:19:07

A A A | Wejść na stronę 1858 | Komentarzy 0

X-Men: Destiny - zwiastun

Ostatnimi czasy nie powstaÅ‚o wiele gier o komiksowych mutantach – ostatniÄ… byÅ‚ X-Men Origins: Wolverine, który zostaÅ‚ ciepÅ‚o przyjÄ™ty prze prasÄ™ i przez graczy. Jednakże Activision nie porzuca wspóÅ‚pracy z Marvelem i już szykujÄ… nam kolejnÄ… grÄ™ o Wolverinie, Gambicie i innych. W X-Men: Destiny gracz wciela siÄ™ w jednego z trzech mÅ‚odych mutantów, którzy dopiero poznajÄ… swoje moce. Podczas rozgrywki napotkamy wiele znajomych twarzy (wyżej wymienione).
Premiera gry nastąpi już 30 września na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Deweloper udostÄ™pniÅ‚ nowy trailer - w skrócie; bez polotu.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum