Wersja demo Forzy Motorsport 4 już niedługo

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-09-24 21:31:49

A A A | Wejść na stronę 1962 | Komentarzy 1

Wersja demo Forzy Motorsport 4 już niedługo

Microsoft oficjalnie potwierdził, że pracuje nad wersją demonstracyjną Forzy Motorsport 4. Demo ma ukazać się 3 października.
W jego skÅ‚ad wejdzie wersja zaprezentowana na targach E3, czyli trasa w alpejskim Bernese. Åšcigać siÄ™ bÄ™dziemy przy użyciu kilku modeli aut: Kia cee’d, 1970 Mercury Cougar Eliminator, 2011 Subaru WRX STI i 2011 Ferrari 599 GTO.
Oprócz tego panowie z Microsoftu podpatrzyli pomysÅ‚ EA na Autologa i w Forzy znajdzie siÄ™ podobny system. Tryb Rival zaoferuje masÄ™ zadaÅ„ zwiÄ…zanych z danym samochodem bÄ…dź trasa, a nasi znajomi bÄ™dÄ… informowani o naszych postÄ™pach/pobitych rekordach – ma to sÅ‚użyć głębszej integracji w spoÅ‚eczność, w koÅ„cu nic nie motywuje tak dobrze jak zdrowa rywalizacja.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2011-09-25 00:15:10

    Ostatni screen O.O ;D

Komentarz 1


Ostatnio na forum