» załóż konto» przypomnij hasło

Panda Antivirus Pro 2009 maksymalna ochrona, minimalne wymagania

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 11400 | Komentarzy 0

Panda Antivirus Pro 2009 maksymalna ochrona, minimalne wymaganiaNa rynku dostępna jest już nowa wersja Panda Antivirus Pro 2009. Program chroni kompleksowo: przed wirusami, rootkitami, programami szpiegującymi i kradzieżą tożsamości. Rozwiązanie jest proste i wygodne w obsłudze, minimalnie wykorzystuje zasoby systemowe komputera. To jedyny program antywirusowy z modułem firewall, oparty na systemie Kolektywnej Inteligencji i Technologiach TruPrevent, dzięki którym skutecznie walczy z nowymi i jeszcze nieznanymi zagrożeniami.
Panda Antivirus Pro 2009 to rozwiązanie przeznaczone dla użytkowników domowych, rodziców i dzieci, którzy korzystają z internetu przeglądając m.in. witryny www, blogi i czaty. Nowy program zawiera mechanizm zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem, który skanuje nie tylko pliki znajdujące się w komputerze, ale także dane wysyłane i odbierane przez internet, wiadomości email i komunikatory internetowe. Chroni również użytkownika przed programami szpiegującymi i usuwa wszelkie ślady ich działalności na komputerze.

Jedyny antywirus z firewallem
Panda Antivirus Pro 2009 to jedyny dostępny na rynku program antywirusowy z firewallem, który chroni komputer przed robakami internetowymi oraz atakami hakerów. Posiada także funkcję inteligentnej automatycznej konfiguracji, która uruchamia aplikacje bezpieczne, a blokuje te, które mogą zagrażać użytkownikowi. Firewall w Panda Antivirus Pro 2009 wyposażono także w monitor sieci bezprzewodowych odpowiedzialny za ich ochronę przed intruzami oraz system zapobiegania wtargnięciom, który blokuje wszelkie próby wykorzystania luk w zabezpieczeniach komputera.

Najnowsze technologie

Panda Antivirus Pro 2009 opiera się na systemie Kolektywnej Inteligencji, który gromadzi informacje na temat złośliwego oprogramowania od ponad 4 milionów użytkowników komputerów i klasyfikuje je jako szkodliwe lub nie. W programie zastosowano także najnowsze Technologie TruPrevent 2.0, które analizują zachowanie programów, blokując te, które próbują wyrządzić jakiekolwiek szkody.

Ochrona przed kradzieżą tożsamości
Panda Antivirus Pro 2009 chroni również przed kradzieżą tożsamości. W nowym programie zaimplementowano mechanizm zabezpieczający przed trojanami bankowymi, wykrywający złośliwe oprogramowanie wykorzystywane przez cyberprzestępców do kradzieży haseł i loginów bankowych. Ochronę tożsamości uzupełnia także filtr zabezpieczający przed phishingiem - rozpoznaje fałszywe wiadomości email, a także unowocześniona technologia zabezpieczającą przed rootkitami (oparta na narzędziu Panda Anti-Rootkit), która wykrywa i usuwa rootkity dyskretnie instalowane przez złośliwe oprogramowanie w celu ominięcia zabezpieczeń.

Dostępność, ceny
Program Panda Antivirus Pro 2009 jest dostępny z licencją jedno- lub trzystanowiskową i kosztuje odpowiednio 119 zł i 169 zł.

Więcej informacji pod adresem: www.pspolska.pl/produktyhome/antiviruspro2009/
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...