Nowe informacje na temat Diablo III: kolekcjonerka i darmowa kopia

Gwoździem BlizzConu 2011 byÅ‚ nowy dodatek do WoWa, ale producent nie zaniedbaÅ‚ fanów Diablo III i ujawniÅ‚ kilka nowych informacji o produkcji. Otóż jeÅ›li opÅ‚acimy roczny abonament World of Warcraft – który wynosi 180 dolarów, a opÅ‚acić go możemy w ratach lub z góry – otrzymamy darmowÄ… kopiÄ™ Diablo III i dostÄ™p do bety World of Warcraft: Mists of Pandaria.
Oprócz tego pokazano edycjÄ™ kolekcjonerskÄ… gry, w jej skÅ‚ad wchodzi:
- artbook
- soundtrack
- dwupÅ‚ytowy film „zza kulis”
- czaszkę Diablo i 4 GB pendrive w kształcie Kamienia Duszy z cyfrową kopią Diablo II
- artefakt Aesthetic i pet Ferish Sharman do World of Warcraft oraz specjalny portret do sieciowego profilu w StarCrafcie II.
Na dodatek Blizz pokazał nowy zwiastun Diablo III:
.jpg)
.jpg)
.jpg)
-
Poprzedni
World of Warcraft: Mists of Pandaria - czwarty dodatek do WoWa potwierdzony
-
Następny
Ocosmos OCS9 - nowe tablety
Warto przeczytać:
Do góry

1891
0
0
Komentarze