Nowe informacje na temat Diablo III: kolekcjonerka i darmowa kopia

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-21 23:04:08

A A A | Wejść na stronę 1891 | Komentarzy 0

Nowe informacje na temat Diablo III: kolekcjonerka i darmowa kopia

Gwoździem BlizzConu 2011 byÅ‚ nowy dodatek do WoWa, ale producent nie zaniedbaÅ‚ fanów Diablo III i ujawniÅ‚ kilka nowych informacji o produkcji. Otóż jeÅ›li opÅ‚acimy roczny abonament World of Warcraft – który wynosi 180 dolarów, a opÅ‚acić go możemy w ratach lub z góry – otrzymamy darmowÄ… kopiÄ™ Diablo III i dostÄ™p do bety World of Warcraft: Mists of Pandaria.
Oprócz tego pokazano edycjÄ™ kolekcjonerskÄ… gry, w jej skÅ‚ad wchodzi:

  • artbook
  • soundtrack
  • dwupÅ‚ytowy film „zza kulis”
  • czaszkÄ™ Diablo i 4 GB pendrive w ksztaÅ‚cie Kamienia Duszy z cyfrowÄ… kopiÄ… Diablo II
  • artefakt Aesthetic i pet Ferish Sharman do World of Warcraft oraz specjalny portret do sieciowego profilu w StarCrafcie II.

Na dodatek Blizz pokazał nowy zwiastun Diablo III:
 

 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum