Multi w Mass Effect 3 potwierdzony prze BioWare

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-10-12 19:59:25

A A A | Wejść na stronę 2937 | Komentarzy 0

Multi w Mass Effect 3 potwierdzony prze BioWare

Multiplayer w Mass Effect 3 zostaÅ‚ potwierdzony przez samo BioWare. Australijski magazyn PC PowerPlay jakiÅ› czas temu pokazaÅ‚ okÅ‚adkÄ™ swojego kolejnego numeru, na której widniaÅ‚a informacja o trybie wieloosobowym e ME3.Na razie wiemy jedynie, że gra zaoferuje podstawowe tryby gry – Deatchmatch, Team Deatchmatch, Capture The Flag. PodziaÅ‚ na klasy z pewnoÅ›ciÄ… bÄ™dzie łączyÅ‚ siÄ™ z rasa naszej postaci – Kroganin/tank, Turianin/zwiasdowca itd. WiÄ™cej informacji otrzymamy dopiero 19 października – wtedy PC PowerPlay trafi do kiosków.
Premiera gry nastÄ…pi dopiero w marcu przyszÅ‚ego roku, wiÄ™c twórcy majÄ… jeszcze sporo czasu na dopracowanie zarówno multi i singla.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum