» załóż konto» przypomnij hasło

Kolejny wynalazek

Logitech QuickCam Pro 9000

Autor: Jakub Krieg | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 32024 | Komentarzy 0

Logitech QuickCam Pro 9000 Reklama w telewizji to tylko część kampanii, którą Logitech prowadzi w celu zainteresowania potencjalnych kupujących tą kamerą. Współpraca z właścicielem Skype, który Pro 9000 poleca jako najbardziej odpowiednią do "High Quality Video". Parametry techniczne robią wrażenie, ale czy faktycznie kamera jest tak dobra? Należy to sprawdzić...więc sprawdzę.

Do niedawna używałem tandetnej kamery kupionej na Allegro w cenie kilkunastu PLN. Jedyne co było w niej widać to tyle, że...było coś widać. Należy jednak dbać o swój wizerunek, więc postanowiłem kupić nową kamerę. Nie zamierzałem więc przy jej zakupie iść na kompromis, tym bardziej, że high-endowy sprzęt wśród tego typu peryferii nie jest aż tak drogi. No i wybór padł na Pro 9000. Naczytałem się o niej w Internecie sporo, ale nie dowiedziałem się zbyt wiele. Polskich testów jest jak na lekarstwo, a szkoda ponieważ produkt jest rewelacyjny. Zauważyłem parę istotnych szczegółów, którymi chciałbym sie podzielić.

Logitech QuickCam Pro 9000

Logitech QuickCam Pro 9000

Wszyscy zaczynają testy od opisu pudełka w jakim produkt spoczywa. Pro9000? Ot pudełko - sztywny karton, sztywna część plastykowa, okienko przez które klienci mogą oglądać kamerę i napalać się na jej zakup. Gdy produkt obierzemy już z opakowania, co takie proste nie jest, szczególnie ostatnie stadium uwalniania z kartoniku, w którym spoczywa, rozpoczynamy instalację.

Logitech QuickCam Pro 9000

Logitech QuickCam Pro 9000

Kamery nie można jednak podłączyć do USB do momentu aż się nie zainstaluje oprogramowania - niektóre funkcje kamery mogą nie działać jeśli pomylimy kolejność. W czasie instalacji, program poprosi o podłączenie kamery i sam ją wykryje. Raczej nikt nie powinien pomylić się gdyż na przewodzie jest ostrzeżenie.
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

  • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

  • Konkurs świąteczny 2020

    Konkurs świąteczny 2020

    Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

  • 10 urodziny vortalu!

    10 urodziny vortalu!

      Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...