iPad, iPhone i HTC One mają już slot pamięci ;)

Kingston MobileLite Wireless ? test

Autor: Wiesław Truszkowski | Data: 2013-09-26 15:28:10

A A A | Wejść na stronę 35315 | Komentarzy 3

Podsumowanie

Kingston MobileLite Wireless to bardzo przydatny gadżet, który umożliwia nam szybkie i wygodne udostÄ™pnianie plików i multimediów za pomocÄ… sieci bezprzewodowej. Sprawdzi siÄ™ także do przechowywania wiÄ™kszych plików, kiedy posiadamy telefon czy tablet, który nie posiada slotu na kartÄ™ microSD (np. HTC One, iPad czy iPhone).

SprzÄ™t ten kosztuje obecnie w Polsce trochÄ™ ponad 230 zÅ‚otych. Naszym zdaniem to caÅ‚kiem rozsÄ…dna propozycja, która oczywiÅ›cie nie jest pozbawiona wad. Warto wspomnieć w tym miejscu o braku gumowych podkÅ‚adek, przez co sprzÄ™t Å›lizga siÄ™ po pÅ‚askich powierzchniach oraz o baterii o nie najwiÄ™kszej pojemnoÅ›ci. Przygotowane oprogramowanie pod Androida i iOS jest bardzo intuicyjne i wygodne w obsÅ‚udze. PrzydaÅ‚aby siÄ™ jeszcze tylko obsÅ‚uga dużych plików wideo.

Dostępność i cena:

Cena w sklepach internetowych od: 230 PLN

(stan na dzień 26.09.2013 r.)


Zobacz, gdzie najtaniej.

Plusy i minusy:

plus
  • Możliwe podłączenie do trzech urzÄ…dzeÅ„ jednoczeÅ›nie
  • Miejsce na kartÄ™ SD i pamięć USB
  • Zwiera adapter dla MicroSD
  • Wsparcie dla SDXC i exFAT
  • DostÄ™pne na Androida i iOS
  • Zabezpieczona sieć WiFi
  • Lekkie i kompaktowe

minus
  • MaÅ‚a pojemność baterii
Przyznane wyróżnienia:
Rekomendacja   
SprzÄ™t do testów dostarczyÅ‚y firmy:

Kingston 

kingston 
http://www.kingston.com

Serdecznie dziękujemy.

 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2013-09-27 22:19:11

    po przeczytaniu pierwszy zdań zrodziła się u mnie myśl, że ta recenzja to przedruk z jakiegoś hamerykańskiego portalu czytając kolejne akapity utwierdziłem się w swoim przekonaniu
    jeśli coś takiego robicie to wypada poinformować, że nikt z redakcji tego ustrojstwa na oczy nie widział, a publikacja jest na zlecenie producenta dziadostwa i na podstawie dostarczonych przez nich materiałów, dystrybutor w Polsce następnym razem niech zatrudni lepszego tłumacza, bo ten odwalił fuszerkę
    zawsze lepsza prawda niż taka manipulacja w żywe oczy,
    nie macie zbyt dużo odwiedzających, portal się praktycznie nie rozwija, komentarzy tyle co aborygenów w Ciechocinku, więc trzeba dbać o swoją renomę, nie wiem czy dla kilku srebrników taki tekst było warto wklejać...
  • 2013-09-28 01:07:09

    kupiłem jakiś czas temu Wi-Drive i dla mnie rewelacja, tym bardziej, że użytkuję od dawien dawna ipada i teraz wreszcie mam więcej niż 16 gb pamięci wew. żeby coś takiego zrobili co poszerza ram to byłby lux :D
  • 2013-09-28 20:13:46

    Godny gadżet, ale sporo za drogi.

Komentarz 3


Ostatnio na forum