Zotac prezentuje nową płytę główną.

Autor: Szymon Januchowski | Źródło: Nordic Hardware | Data: 2010-10-03 15:11:02

A A A | Wejść na stronę 1927 | Komentarzy 0

Zotac prezentuje nową płytę główną.

Firma Zotac od jakiegoÅ› czasu polubiÅ‚a maÅ‚e komputery, toteż nie dziwi fakt że wiÄ™kszość jej nowych produktów jest dedykowana wÅ‚aÅ›nie dla tych pecetów. Nie inaczej jest tym razem, azjatycki producent serwuje nam pÅ‚ytÄ™ gÅ‚ównÄ… w formacie micro-ATX opartÄ… na chipsecie H67.

W urzÄ…dzeniu zamontowano podstawkÄ™ LGA 1155, dlatego ta pÅ‚yta jest gotowa do obsÅ‚ugi nadchodzÄ…cych procesorów Sandy Bridge. W zwiÄ…zku z tym, że procesory bÄ™dÄ… posiadaÅ‚y zintegrowany ukÅ‚ad graficzny, Zotac wyposażyÅ‚ swój produkt w wyjÅ›cia DVI, HDMI oraz DisplayPort.

Nowa pÅ‚yta gÅ‚ówna posiada cztery złącza dla pamiÄ™ci DDR3. Zastosowano ukÅ‚ad zasilania procesora 4+1+1, wykonany z wysokiej jakoÅ›ci japoÅ„skich kondensatorów. Producent nie zapomniaÅ‚ o dwóch złączach PCI- Express x1, oraz jednym PCI- Express x16. Na pÅ‚ycie znajdziemy także porty USB, zarówno w wersji 2.0 jaki i 3.0 , złącza SATA SATA 6.0 Gbps i 8-kanaÅ‚owÄ… kartÄ™ dźwiÄ™kowÄ… od firmy Realtek.

Póki co Zotac nie podaÅ‚ ceny jakÄ… przyjdzie zapÅ‚acić za to urzÄ…dzenie. Jedno jest pewne- wielu producentów czeka na premierÄ™ Sandy Bridge i wypuszcza na rynek produkty zgodne z nowÄ… seriÄ… procesorów Intela.

Zotac H67

Zotac

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum