Wielka wyprzedaż CD Projektu

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2012-07-17 18:02:02

A A A | Wejść na stronę 2231 | Komentarzy 0

Wielka wyprzedaż CD Projektu

JeÅ›li do tej pory bardzo chcieliÅ›cie pograć w jakiÅ› tytuÅ‚ dystrybuowany prze CD Projekt, a nie byÅ‚o Was na niego stać to wÅ‚aÅ›nie trafia siÄ™ Å›wietna okazja. Firma ruszÄ… z wielkÄ… wyprzedażą tytuÅ‚ów pecetowcyh, konsolowych i filmów DVD. Obniżka tyczy siÄ™ zarówno wydaÅ„ premierowych jak i tych wydanych w taÅ„szych seriach.
Nowe ceny sÄ… znacznie niższe – np. Afterfall: InSanity zamiast 100zÅ‚ kosztuje 20zÅ‚, a jego wersjÄ™ kolekcjonerskÄ… wyceniono na 50zÅ‚ (cena sugerowana 200zÅ‚). TytuÅ‚y z Extra Klasyki, które objÄ™tÄ… promocjÄ… to: Clive Barkers Jericho, Colin McRae Dirt, Company of Heroes ZÅ‚ota Edycja, Dirt 2, Fuel, Gothic 3 i wiele wiÄ™cej – wszystkie po symbolicznej dyszce. TytuÅ‚y z Platynowej Kolekcji majÄ… już różnÄ… cenÄ™ i np. Mount & Blade kosztuje 10zÅ‚, a Alins vs. Predator już 30zÅ‚. Cena wydaÅ„ TopSeller jest staÅ‚a i wynosi 20zÅ‚ – Darksiders Wrath of War, Alpha Protocol, Disciples 3 Odrodzenie itd.


Przecenionych tytuÅ‚ów konsolowych jest o wiele mniej, ale i tak trafiÄ… siÄ™ tu prawdziwe pereÅ‚ki. Niech za przykłąd posÅ‚uży tu UFC Personal Trainer, którego wyceniono na 30zÅ‚! W porównaniu do sugerowanych 220zÅ‚ jest to znaczna różnica. PozostaÅ‚e tytuÅ‚y to miÄ™dzy innymi: Saint's Row: The Third, Disney Universe, Binary Domain, Yakuza 3, Overlord II.


Z promocji możecie skorzystać w sklepach internetowych (sklep.gram.pl, empik.com, sklep.gry-online.pl, Wirtus.pl) i w prawdziwych: Empik, Auchan, Carrefour, Media Markt, Netfox, Real, Saturn, Tesco.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum