Trailer StarCraft II: Heart of the Swarm wyciekł!

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-05-28 20:02:15

A A A | Wejść na stronę 2628 | Komentarzy 1

Trailer StarCraft II: Heart of the Swarm wyciekł!

To, że dodatek do StarCrafta 2: Wings of Liberty wiadomo od dłuższego czasu, dziś do Internetu wyciekł pierwszy trailer! Można się domyślać, że jest to kontrolowany przeciek , ponieważ film od jakiegoś czasu "wisi" w sieci i nie jest usuwany.

Targi E3 zbliżajÄ… siÄ™ nieubÅ‚aganie, można wiÄ™c spodziewać siÄ™ wysypu kolejnych materiaÅ‚ów i wiadomoÅ›ci o grze.PrzypomnÄ™, że StarCraft II zostaÅ‚ zaplanowany jako trylogia; pierwsza część Wings of Liberty, w której wcielamy siÄ™ w Terran, Heart of the Swarm, gdzie przyjdzie nam pokierować Zergami i ostatni Legacy of the Void opowiadajÄ…cy o Protossach.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2011-05-29 17:23:03

    Tak, tak...wyciekła ;)

Komentarz 1


Ostatnio na forum