Sparkle Calibre X570 - we współpracy z Artic

Autor: Kamil Zawiślak | Źródło: TechPowerUp | Data: 2011-02-17 22:51:32

A A A | Wejść na stronę 3171 | Komentarzy 0

Sparkle Calibre X570 - we współpracy z Artic

Oferta firmy Sparkle powiększyła się o kartę GeForce GTX 570, została ona wyposażona w znany już system chłodzenia marki Artic.

Model Calibre X570 charakteryzuje siÄ™ fabrycznie podniesionymi zegarami i coolerem firmy ArticAccelero Xtreme. ChÅ‚odzenie wedÅ‚ug Sparkle zapewnia cichszÄ… pracÄ™ wentylatorów i niższÄ… temperaturÄ™ (nawet o 15 stopni) wzglÄ™dem referencyjnych rozwiÄ…zaÅ„, co wydaje siÄ™ być oczywistoÅ›ciÄ…. W koÅ„cu ten cooler należy raczej do wyższej póÅ‚ki. Accelero Xtreme to pięć ciepÅ‚owodów, masywny radiator i trzy wentylatory.

WracajÄ…c do GeForce’a. Taktowania przedstawiajÄ… siÄ™ nastÄ™pujÄ…c: 772/1464/3800 MHz kolejno dla ukÅ‚adu GF110 (40-nanometrów)/480 procesorów CUDA/pamiÄ™ci VRAM (1280 MB GDDR5). Ponadto zastosowano 320-bitowÄ… magistralÄ™.

Niestety, jakie kol wiek dane na temat daty uruchomienia sprzedaży czy ceny nie zostały ujawnione.

Mi osobiście do gustu przypadło pudełko i kolor łopatek wentylatora ;-)

Sparkle Calibre X570
Eleganckie opakowanie i Calibre X570 w całej okazałości

Sparkle Calibre X570

Sparkle Calibre X570

 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum