Sparkle Calibre X570 - we współpracy z Artic

Oferta firmy Sparkle powiększyła się o kartę GeForce GTX 570, została ona wyposażona w znany już system chłodzenia marki Artic.
Model Calibre X570 charakteryzuje siÄ™ fabrycznie podniesionymi zegarami i coolerem firmy Artic – Accelero Xtreme. ChÅ‚odzenie wedÅ‚ug Sparkle zapewnia cichszÄ… pracÄ™ wentylatorów i niższÄ… temperaturÄ™ (nawet o 15 stopni) wzglÄ™dem referencyjnych rozwiÄ…zaÅ„, co wydaje siÄ™ być oczywistoÅ›ciÄ…. W koÅ„cu ten cooler należy raczej do wyższej póÅ‚ki. Accelero Xtreme to pięć ciepÅ‚owodów, masywny radiator i trzy wentylatory.
WracajÄ…c do GeForce’a. Taktowania przedstawiajÄ… siÄ™ nastÄ™pujÄ…c: 772/1464/3800 MHz kolejno dla ukÅ‚adu GF110 (40-nanometrów)/480 procesorów CUDA/pamiÄ™ci VRAM (1280 MB GDDR5). Ponadto zastosowano 320-bitowÄ… magistralÄ™.
Niestety, jakie kol wiek dane na temat daty uruchomienia sprzedaży czy ceny nie zostały ujawnione.
Mi osobiście do gustu przypadło pudełko i kolor łopatek wentylatora ;-)

Eleganckie opakowanie i Calibre X570 w całej okazałości


-
Poprzedni
Qualcomm Adreno 220 jest dwukrotnie szybszy niż Tegra 2
-
Następny
Kaspersky Internet Security 2011 otrzymuje wyróżnienie

3171
0
0
Komentarze