Sony Ericsson - koniec?

Osoby, które wystraszyÅ‚y siÄ™ tytuÅ‚em tego newsa pragnÄ™ od razu uspokoić. Na rynku nadal bÄ™dziemy goÅ›cili smartfony SE, jednak pod innÄ… nazwÄ…. Zniknąć ma sÅ‚owo Ericsson z nazwy marki. Obecnie producent ten znajduje siÄ™ na szóstym miejscu pod wzglÄ™dem sprzedaży na rynku. Jest posiadaczem patentów, które wycenia siÄ™ na okoÅ‚o 1,3 do 1,7 miliarda dolarów. Wall Street Journal informuje, że Sony planuje wykupić Ericssona i dziaÅ‚ać pod indywidualnÄ… markÄ…. Taki ruch ma pozwolić japoÅ„skiemu producentowi na wzmocnienie swojej pozycji i uÅ‚atwienie prac nad kolejnymi modelami. Niestety nie mamy informacji, kiedy ww zmiany nastÄ…piÄ….

Warto przeczytać:
Do góry

2617
0
Poprzedni
0
Komentarze