Serwis "my Picturetown 3D" - z 2 do 3 wymiarów

Autor: Michał Androsz | Źródło: Newlaunches | Data: 2010-10-29 18:44:50

A A A | Wejść na stronę 2045 | Komentarzy 0

Serwis

Nikon poinformowaÅ‚ o uruchomieniu nowego serwisu „my Picturetown 3D”, który umożliwi konwersjÄ™ standardowych fotografii na zdjÄ™cia trójwymiarowe.

Wynikowe obrazy bÄ™dzie można oglÄ…dać bez potrzeby używania specjalnych okularów 3D. JednÄ… z cyfrowych ramek Nikona, które obsÅ‚ugujÄ… „my Picturetown 3D” jest NF-300i z ekranem 7.2” o rozdzielczoÅ›ci 800x600 jest. DziaÅ‚a na systemie operacyjnym Android 2.1, dysponuje bezprzewodowÄ… łącznoÅ›ciÄ… Wi-Fi, złączem Ethernet oraz portem USB. Aby odbierać trójwymiarowy obraz we wÅ‚aÅ›ciwy sposób trzeba znajdować siÄ™ w odlegÅ‚oÅ›ci okoÅ‚o jednego metra od ramki.

MiesiÄ™czna opÅ‚ata za korzystanie z serwisu wynosi 1995 jenów (ok. 70 zÅ‚). Za rok trzeba zapÅ‚acić 19950 jenów (ok. 700 zÅ‚). W cenÄ™ wliczony jest koszt wypożyczenia ramki. 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum