RAGE - Dev Diary

W najnowszym filmie z cyklu "Z dziennika dewelopera" twórcy RAGE opowiadajÄ… o udźwiÄ™kowieniu gry i o stylu graficznym jaki możemy obejrzeć. Mi oba te aspekty przypadÅ‚y do gustu, a Wam? Jedyne co mnie martwi to wyglÄ…d postaci... Ale może zostanie to choć trochÄ™ poprawione do czasu debiutu.
Pełna wersja gry wyjdzie 4 października na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.



Warto przeczytać:
Do góry

2410
0
Poprzedni
0
Komentarze