Pierwsza karta z DirectX 11

Autor: Michał Androsz | Źródło: Fudzilla | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 2114 | Komentarzy 0

Pierwsza karta z DirectX 11Serwis Fudzilla podczas prezentacji w Sunnyvale miaÅ‚ okazjÄ™ poraz pierwszy zobaczyć kartÄ™ Evergreen - najnowszy ukÅ‚ad graficzny AMD/ATI wyposażony w chip RV870 i obsÅ‚ugÄ™ DX11. Przedstawione egzemplarze byÅ‚y wersjami prototypowymi, niemniej jednak sama wiadomość jest elektryzujÄ…ca. AMD/ATI przygotowaÅ‚o krótki pokaz możliwoÅ›ci niektórych funkcji zaimplementowanych w DX11, min. teselacjÄ™. Niestety nie przeprowadzono na niej dotÄ…d żadnych oficjalnych benchmarków. Wiadomo jedynie, że model prezentowany w czasie pokazu byÅ‚ wersjÄ… high-endowÄ…. 
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum