» załóż konto» przypomnij hasło

Panda Antivirus Pro 2009

Autor: Szymon Grzegorczyk | Źródło: Inf. pras. | Data: archiwalny

A A A | Wejść na stronę 12639 | Komentarzy 0

Panda Antivirus Pro 2009Nowy program Panda Antivirus Pro 2009 to niezwykle łatwe w użyciu, intuicyjne zabezpieczenie komputera. Wystarczy zainstalować program, aby zapomnieć o wirusach, programach szpiegujących, rootkitach, hakerach, oszustwach online oraz kradzieżach tożsamości. Dzięki temu korzystanie z czatów, udostępnianie zdjęć i filmów, zakupy online, czytanie ulubionych blogów i odwiedzanie witryn www, nie będą obarczone ryzykiem. Co więcej, zastosowanie Kolektywnej Inteligencji sprawia, że produkt działa dużo szybciej w porównaniu z poprzednimi wersjami.
Największe zalety:

Zabezpieczenie przed złośliwymi programami

Mechanizm zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem automatycznie wykrywa i eliminuje wirusy, programy szpiegujące, trojany, rootkity, boty i inne złośliwe programy, zanim zdążą zainfekować komputer.
Skanuje pliki w czasie rzeczywistym oraz na żądanie.
Skanuje wiadomości email, zanim znajdą się w skrzynce odbiorczej, niezależnie od używanego programu pocztowego.
Skanuje dane przesyłane przez internet niezależnie od rodzaju przeglądarki.
Skanuje komunikatory internetowe - MSN Messenger, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger oraz AOL.
Usuwa wszelkie ślady działania oprogramowania szpiegującego pozostawione na komputerze.

Technologie zaawansowanej ochrony proaktywnej opracowane przez Panda Security są powszechnie uznawane za najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z nowymi i nieznanymi złośliwymi programami.
Genetyczna jednostka heurystyczna łączy zaawansowane algorytmy w celu wykrywania nowych odmian najbardziej niebezpiecznych rodzin złośliwych programów.
Technologie TruPrevent 2.0 dyskretnie analizują zachowanie programów, blokując te, które próbują wyrządzić jakiekolwiek szkody. Ta ostatnia linia obrony blokuje zaplanowane ataki typu zero-day i przerywa szkodliwe działania, które nie są identyfikowane przez tradycyjne systemy zabezpieczeń.

Firewall chroni komputer przed robakami internetowymi oraz atakami hakerów.
Inteligentna automatyczna konfiguracja pozwala uruchamiać prawidłowe aplikacje, a jednocześnie blokować inne.
Chroni komputer przed hakerami.
Monitor sieci bezprzewodowych chroni sieci Wi-Fi przed intruzami.
System zapobiegania wtargnięciom blokuje znane i nieznane ataki hakerów oraz próby wykorzystywania luk w zabezpieczeniach.


Zabezpieczenie przed kradzieżami tożsamości

Filtr zabezpieczający przed phishingiem rozpoznaje fałszywe wiadomości email i chroni użytkownika przed oszustwami online podczas dokonywania zakupów w sklepach elektronicznych, korzystania z banków internetowych i opłacania rachunków.

Mechanizm zabezpieczający przed trojanami bankowymi wykrywa najbardziej niebezpieczne złośliwe oprogramowanie wykorzystywane przez cyberprzestępców do kradzieży bankowych danych uwierzytelniających. Specjalistyczne techniki wykrywania heurystycznego i standardowego zapewniają maksymalną ochronę podczas przeprowadzania transakcji online. NOWOŚĆ!

Technologia zabezpieczająca przed rootkitami wykrywa i usuwa dyskretnie instalowane rootkity wykorzystywane przez złośliwe oprogramowanie lub hakerów do ominięcia zabezpieczeń oferowanych przez tradycyjne produkty antywirusowe. Bezpłatne narzędzie Panda Anti-Rootkit, wykorzystywane przez miliony użytkowników na świecie, uhonorowano ostatnio nagrodą przyznawaną przez czasopismo PC Magazine. NOWOŚĆ!
Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...