Nowy i tani smartfon OnePlus One

Autor: Robert Grzyb | Źródło: GSMArena | Data: 2014-04-18 12:14:34

A A A | Wejść na stronę 3060 | Komentarzy 0

Nowy i tani smartfon OnePlus One

Podobno już 23 kwietnia zostanie zaprezentowany nowy model smartfonu OnePlus One, który od pewnego czasu jest zapowiadany jako doskonaÅ‚y w bardzo przystÄ™pnej cenie.

Model One od OnePlus ma być sprzedawany w 16 krajach m.in.  Niemczech, Portugalii, Austrii, Belgii, Holandii, Finlandii, we Francji i WÅ‚oszech oraz kosztować 350 Euro. Niestety nie zapowiada siÄ™, żebyÅ›my znaleźli go w polskich sklepach. Zapowiada siÄ™, że bÄ™dzie on wydajniejszy nawet od Galaxy S5. Otrzyma bowiem procesor Qualcomm Snapdragon 801 o czÄ™stotliwoÅ›ci 2,5 GHz, 3 GB pamiÄ™ci RAM, ekran dotykowy z matrycÄ… IPS o przekÄ…tnej 5,5 cala, 16 lub 64 GB pamiÄ™ci wbudowanej, akumulator o pojemnoÅ›ci minimum 3100 mAh, aparat cyfrowy Sony Exmor  13 megapikseli (f/2.0, 6 soczewek). UrzÄ…dzenie ma pracować pod kontrolÄ… systemu CyanogenMod 11S. Przypomina on mocno Androida od Google.

Niestety nie wiemy jak model ten będzie prezentował się wizualnie. Jeżeli jednak cena i specyfikacja okażą się prawdziwe to S5 od Samsunga może mieć spore problemy.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum