Nowe przełączniki NETGEAR ProSafe Plus

Autor: Mateusz Galon | Źródło: inf. pras. | Data: 2010-12-01 13:08:08

A A A | Wejść na stronę 2100 | Komentarzy 1

Nowe przełączniki NETGEAR ProSafe Plus

NETGEAR ogłosił premierę czterech nowych urządzeń z rodziny ProSafe Plus dla biznesu, a zwłaszcza dla rozwijających się przedsiębiorstw sektora MSP.

PrzesyÅ‚anie sygnaÅ‚u za poÅ›rednictwem globalnej sieci przestaÅ‚o ograniczać siÄ™ do maili i zwykÅ‚ych witryn internetowych. Tele i wideokonferencje na staÅ‚e goszczÄ… w wielu, również polskich, firmach. Omawianie kluczowych kwestii i strategii jest na tyle istotne, że nie może dochodzić do sytuacji, gdy połączenie jest zakÅ‚ócane, czy nawet przerwane. Jego stabilność zapewnia nie tylko odpowiednio szybkie łącze internetowe, ale również urzÄ…dzenie do zarzÄ…dzania nim, jakim jest przełącznik.

Grupa niezarzÄ…dzalnych przełączników ProSafe Plus to urzÄ…dzenia, które sprawdzÄ… siÄ™ zwÅ‚aszcza przy obsÅ‚udze telefonii internetowej, bezprzewodowych punktów dostÄ™powych, transmisji wideo z kamer przemysÅ‚owych, a przede wszystkim do monitorowania sieci. Jest to doskonaÅ‚a propozycja dla tych, którzy wymagajÄ… od przełącznika wydajnoÅ›ci, a nie potrzebujÄ… tak zaawansowanych urzÄ…dzeÅ„ jak zarzÄ…dzane switche. W skÅ‚ad grupy nowych urzÄ…dzeÅ„ wchodzÄ…: szesnastoportowy GS116E, dwudziestoczteroportowy JGS524E oraz oÅ›mioportowy GS108E (bez funkcji PoE). Przełączniki te posiadajÄ… możliwość priorytetowej obsÅ‚ugi połączeÅ„ audio i wideo z funkcjÄ… Quality of Service. DziÄ™ki przełącznikom Prosafe Plus można stworzyć VLAN, czyli wirtualnÄ… sieć lokalnÄ…, która podzieli jedno fizycznie istniejÄ…ce urzÄ…dzenie na wiÄ™kszÄ… liczbÄ™ urzÄ…dzeÅ„ logicznych. Instalacja jest intuicyjna, a urzÄ…dzenie, dziÄ™ki technologii „fan-less”, dziaÅ‚a niezwykle cicho i nie przeszkadza w pracy.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze

  • 2010-12-05 23:58:46

    Fan-less, cicho, ale czy nie będzie się nagrzewać? Chociaż sądzę, że nie będzie problemów. NetGear to w tej chwili świetny sprzęt (choćby NASy) i gwarancja jakości, zwłaszcza dla biznesu.

Komentarz 1


Ostatnio na forum