Multiplayerowy gameplay z Red Orchestra: Bohaterowie Stalingradu

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-23 21:15:46

A A A | Wejść na stronę 2082 | Komentarzy 0

Multiplayerowy gameplay z Red Orchestra: Bohaterowie Stalingradu

Twórcy Red OrchestrÄ™ 2: Bohaterowie Stalingradu opublikowali pierwszy gameplay trybu wieloosobowego w grze. CaÅ‚y materiaÅ‚ zostaÅ‚ stworzony w oparciu o trwajÄ…cÄ… betÄ™.
To wÅ‚aÅ›nie tryb multi jest najważniejszym trybem, w który zagramy w peÅ‚nej wersji, dlatego warto sprawdzić jak to wyglÄ…da. Oprócz multi w grze znajdzie siÄ™ tryb kooperacji i dla pojedynczego gracza.
Premiera gry nastÄ…pi już 16 wrzeÅ›nia, Bohaterowie Stalingradu jest tytuÅ‚em ekskluzywnym dla komputerów PC.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum