Mobilne zakupy z telefonem Nokia

Autor: Michał Androsz | Źródło: inf. pras | Data: 2010-08-16 10:36:44

A A A | Wejść na stronę 1847 | Komentarzy 0

Mobilne zakupy z telefonem Nokia

Firma Allegro udostÄ™pniÅ‚a w Ovi Sklepie bezpÅ‚atnÄ… aplikacjÄ™, dziÄ™ki której można z Å‚atwoÅ›ciÄ… sprzedawać i kupować produkty na internetowych aukcjach. AplikacjÄ™ bÄ™dÄ… mogli pobrać użytkownicy aż 57 modeli telefonów Nokia. Jest to kolejna propozycja serwisu, który firma Nokia oferuje swoim użytkownikom poprzez Ovi Sklep.

Aplikacja Allegro dostarcza wszystkie funkcje najpopularniejszej w Polsce platformy handlowej. Użytkownicy bÄ™dÄ… mogli obserwować aukcje, licytować i wystawiać produkty na Allegro za pomocÄ… telefonu komórkowego. Informacja ta ucieszy na pewno wszystkich, którzy prowadzÄ… mobilny styl życia, a nie chcÄ… przegapić dobrej oferty. DziÄ™ki aplikacji nie bÄ™dÄ… musieli czekać na zakoÅ„czenie aukcji przed monitorem domowego komputera. Teraz w dowolnym miejscu mogÄ… obserwować aukcje na ekranie swojego telefonu i w wybranym przez siebie momencie podbić cenÄ™ licytowanego przedmiotu. Aplikacja oferuje także korzystanie z funkcji „kup teraz”, dziÄ™ki której za pomocÄ… jednego klikniÄ™cia możemy nabyć wymarzone pÅ‚yty muzyczne czy sprzÄ™t sportowy, bez wzglÄ™du na to gdzie jesteÅ›my – w kawiarni, na plaży czy w górskim schronisku.

Aplikacja Allegro pozwala także w Å‚atwy sposób zamieszczać wÅ‚asne oferty sprzedaży. Za pomocÄ… telefonu możemy zrobić zdjÄ™cie przedmiotu, który chcemy wystawić na aukcji i w nastÄ™pnym ruchu umieÅ›cić je wraz z opisem na platformie Allegro. Intuicyjna obsÅ‚uga aplikacji pomoże nam sprawnie zarzÄ…dzać wÅ‚asnym kontem, dziÄ™ki czemu sprzedawanie i kupowanie stanie siÄ™ jeszcze Å‚atwiejsze.
 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum