Laptopa 13-cali od Origin PC

Firma Origin PC wprowadzi na rynek nowy model komputera przenoÅ›nego o nazwie EON13-S, który bÄ™dzie posiadaÅ‚ ekran IPS 13-cali o rozdzielczoÅ›ci 1920 x 1080 pikseli oraz procesor Intel Core i7-4500MQ.
Oprócz tego w skÅ‚ad jego specyfikacji wejdzie pamięć RAM 4 GB, karta graficzna GeForce GTXM 2 GB z architekturÄ… Kepler, szynÄ… 128 bitów i 768 jednostkami zunifikowanymi. Oprócz tego w Å›rodku przygotowano miejsce na maksymalnie trzy dyski twarde (2x mSATA do 480 GB) i jeden SATA (do 960 GB). DomyÅ›lnie zamontowany bÄ™dzie model 320 GB. Producent zainstaluje też Windows w wersji 7 lub 8 (do wyboru). Klawiatura ma być w caÅ‚oÅ›ci podÅ›wietlana, co umożliwi rozgrywkÄ™ nawet w nocy. CaÅ‚ość waży zaledwie 2 kg i jest już dostÄ™pna w Stanach Zjednoczonych.
Niestety cena komputera EON13-S nie jest niska i wynosi 1474 dolary. CiekawostkÄ… jest jednak udzielana wieczysta gwarancja na ten model.
-
Poprzedni
Nowe BIOSy od Asusa dla płyt pod Ivy Bridge-E
-
Następny
Shuttle SH87R6 - nowe barebone dla Haswella

2215
0
1
Komentarze