» załóż konto» przypomnij hasło

Kingston Digital rozszerza portfolio przemysłowe o dyski SSD z serii i-Temp

Autor: Ireneusz Rak | Źródło: informacja pras. | Data: 2024-04-19 03:21:17

A A A | Wejść na stronę 516 | Komentarzy 0

Kingston Digital rozszerza portfolio przemysłowe o dyski SSD z serii i-Temp

Kingston Digital Europe Co LLP, spółka zależna Kingston Technology Company, Inc. – światowego lidera w dziedzinie produktów pamięci i rozwiązań technologicznych – specjalizująca się w produkcji pamięci flash, prezentuje nową linię nośników SSD i-Temp do zastosowań przemysłowych. Ich wyróżnikiem jest szeroki zakres temperatur pracy i przystosowanie do długotrwałego działania w skrajnych warunkach. Nowe dyski sprawdzą się m.in. w kioskach samoobsługowych, punktach sprzedażowych, robotach, zastosowaniach wojskowych, digital signage oraz rolnych.

Dyski i-Temp są przystosowane do pracy z temperaturami od -40°C do 85°C. Dzięki temu sprawdzą się w wymagających zastosowaniach oraz środowiskach bez regulacji temperatury, jak i ze ścisłą kontrolą warunków. SSD z serii i-Temp będą dostępne w pojemnościach od 128 GB do 1 TB w formatach 2,5” oraz M.2. Dzięki wykorzystaniu interfejsu SATA 6 Gbps, mogą one łatwo zastępować klasyczne dyski talerzowe, jednocześnie zapewniając zauważalnie wyższą wydajność.

Nowe nośniki oparto na modułach flash typu 3D NAND. Zastosowane w nich kontrolery oraz oprogramowanie systemowe wspiera funkcje wear-leveling oraz garbage collection, które przedłużają żywotność dysku. Ponadto zabezpieczenie termiczne w razie potrzeby spowolni pracę dysku, aby nie doszło do jego przegrzania. W skrajnych przypadkach w celu ochrony danych urządzenie się wyłączy.

Producenci systemów i ich klienci końcowi mogą czuć się pewnie dzięki zarządzaniu cyklem życia produktu, w tym kontrolowanemu zestawieniu materiałów i chronionemu kodowi oprogramowania układowego. Dają one gwarancję, że dysk SSD, który kwalifikuje się na początkowym etapie projektu, jest tym samym dyskiem SSD, który będzie dostarczany przez cały czas trwania tego projektu. Dodatkowo, w razie potrzeby, zapewnione jest wsparcie w zakresie zmian produktu oraz powiadomienia o zakończeniu okresu eksploatacji, a także analizy inżynieryjne oraz awarii.

„Współpraca z marką Kingston oznacza postawienie na jakościowe produkty oraz dostęp do dedykowanego zespołu ekspertów z działu wsparcia technicznego” – powiedział Paweł Śmigielski, Dyrektor regionalny Kingston na Europę Wschodnią. „W Kingston wyznajemy zasadę „jesteśmy czymś więcej, jesteśmy partnerem”. Obowiązuje ona też po dokonaniu zakupu. Dzięki temu budujemy solidne relacje biznesowe oparte zaufaniu i sukcesie obu stron”.

 

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Konkursy

 • Wszystkie konkursy zakończone. Zapraszamy wkrótce.

 • Konkurs świąteczny 2020

  Konkurs świąteczny 2020

  Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was Świąteczny Konkurs, w którym możecie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w...

 • 10 urodziny vortalu!

  10 urodziny vortalu!

    Tak, już dziesięć lat jesteśmy z Wami! Z okazji naszej rocznicy przygotowaliśmy razem z naszymi partnerami dla Was kolejny konkurs z...