Jak wyglÄ…da animacja w Might & Magic: Heroes VI?

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: inf. pras. | Data: 2011-03-06 15:24:59

A A A | Wejść na stronę 4442 | Komentarzy 0

Jak wyglÄ…da animacja w Might & Magic: Heroes VI?

Ubisoft pokusiÅ‚ siÄ™ o udostÄ™pnienie filmiku prezentujÄ…cego kilka animacji postaci jakie ujrzymy w grze. Ostatnia część miaÅ‚a premierÄ™ kilka lat temu, wiÄ™c nowe animacje sÄ… jak najbardziej potrzebne. Wszystko wyglÄ…da jak najbardziej w porzÄ…dku, a wraz z efektami czarów bÄ™dzie też widowiskowo.

 

Animacja animacjÄ…, ale kiedy grÄ™ zobaczymy na sklepowych a później domowych pólkach? W kwietniu. Na co? Na PC.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum