Gra z Rambo już niedługo

Autor: Adrian Witkowski | Źródło: informacja pras. | Data: 2011-08-04 16:54:13

A A A | Wejść na stronę 2092 | Komentarzy 0

Gra z Rambo już niedługo

Gry na podstawie filmów choć częściej okazujÄ… siÄ™ kiepskimi produkcjami to ich wyniki sprzedażowe już tak zÅ‚e nie sÄ…. Tym razem do grona "zegranizowanych" dołączy Rambo.
Brytyjska firma Reef Entertainment uzyskaÅ‚a, od StudioCanal prawa do tworzenia gier na podstawie filmów Rambo.
Peter Razon ze studia Reef Entertainment mówi:
"Jestem wielkim fanem filmów z Sylvestrem Stallone w roli gÅ‚ównej i kiedy mieliÅ›my szansÄ™ zdobycia od StudioCanal praw do gry na podstawie serii Rambo, wykorzystaliÅ›my jÄ… bez wahania. Wraz z sukcesem ostatniej części filmowego cyklu i miÄ™dzynarodowego apetytu na filmy akcji, spowodowanym zaplanowanÄ… na nastÄ™pne lato premierÄ… <Niezniszczalnych 2>, czujemy, że to dobry moment, by zrobić coÅ› specjalnego z tÄ… znanÄ… i lubianÄ… licencjÄ…."

O samej grze wiadomo jedynie tyle, że wyjdzie na PC X360 i PS3 w przyszłym roku.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum