Gigabyte G1.Assassin 2 - nowa płyta dla LGA2011

Autor: Mateusz Galon | Źródło: TCMagazine | Data: 2011-10-19 15:01:41

A A A | Wejść na stronę 2417 | Komentarzy 0

Gigabyte G1.Assassin 2 - nowa płyta dla LGA2011

Firma Gigabyte pokazaÅ‚a oficjalnie swojÄ… nowÄ… pÅ‚ytÄ™ gÅ‚ównÄ… o nazwie G1.Assassin 2, która bÄ™dzie przeznaczona dla procesorów firmy Intel Sandy Bridge-E z podstawkÄ… LGA2011. Nowość bazuje na chipsecie X79 Express i zostaÅ‚a wykonana w kolorach zgodnych z całą seriÄ… Assassin. Jak widzicie na zdjÄ™ciu obok na jej powierzchni umieszczono militarny gadżet, który zapewne wzbudzi sporo dyskusji i kontrowersji. Oprócz tego mamy dostÄ™p do czterech slotów pamiÄ™ci DDR3, dwóch portów SATA 6 Gb/s, czterech SATA 3 GB/s, trzech slotów PCI-Express x16, Killer 2100 NIC, procesora audio Creative X-Fi oraz dwóch ukÅ‚adów BIOS. Niestety nie podano informacji na temat ceny i daty premiery.

Warto przeczytać: Do góry

Komentarze


Ostatnio na forum